Ґаджети

Вчені розповіли про вплив смартфонів на здатність думати

Результати виявилися позитивними

Учені вирішили з’ясувати, як смартфони, які вже стали постійною частиною життя, впливають на нашу здатність думати. Як виявилося, не так вже погано.

Автор дослідження покликав 125 добровольців і розділив їх на три групи. Потім людей поодинці відправили в порожню кімнату на шість хвилин (хоча і не повідомили ними про тривалість експерименту). Учасникам першої групи сказали, що вони можуть розважати себе в кімнаті за допомогою смартфона, не можна тільки здійснювати дзвінки і відправляти повідомлення. Членів другої групи попросили залишити телефони поза кімнатою і розважати себе думками. Учасникам третьої дозволили залишити смартфони, але попросили не використовувати їх.

У добровольців потім оцінили рівень збудженості, сконцентрованості і загального настрою. Як з’ясувалося, учасники, у яких не було телефонів, відчували великі труднощі з концентрацією уваги і спробою зосередитися на думках. Ті ж, хто був змушений опиратися спокусі взяти поруч лежить смартфон в руки, могли краще концентруватися.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button