Людина

Вчені створили демографічну карту Європи з прогнозом на 2050 рік

Європейська демографічна карта 2016 року випуску була створена в Міжнародному інституті прикладного системного аналізу (МІПСА). Вона забезпечує всебічний погляд на ключові показники і основні тенденції в області народонаселення всіх європейських країн, в тому числі демографічні прогнози на 2050 рік.

Презентація відбулася на Європейській конференції з народонаселення 31 серпня 2016 року. Дані охоплюють народжуваність, смертність, міграцію і структуру населення, включаючи старіння всіх країн Європи. Також є більш розширені версії для країн Піднебесної. Така розробка звертає особливу увагу на важливість міграції для поточних і майбутніх змін чисельності населення на континентах. Крім цього, вона здатна спрогнозувати зміни в чисельності на найближчі 40 років.

Коли були проведені перші дослідження, то розробники жахнулися від побачених результатів. Поняття «сива Європа» стає все більшою реальністю, тому що більшість жителів є людьми похилого віку, які вже знаходяться на пенсії і не працюють. Нові дані також показують, яким чином міграція сприяє зростанню населення і зниження в різних країнах. Для наочного уявлення демонструється картка з зображенням піраміди населення для корінних жителів і іммігрантів. Також показується тенденція в області народонаселення без міграції до 2050 року.

Наприклад, для ЄС загалом, прогнози показують приріст населення на 6,6%, якщо розглядається міграція, в той час як при нульовому показнику, населення ЄС скоротиться на 5,4% до 2050 року. У деяких державах експерти прогнозують приріст населення до 30%.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button