Людина

У горлі людини знайдений вірус глупоти

У ході мікробіологічного дослідження мазка, який був узятий з горла пацієнта, був випадково виявлений вірус глупоти. Цікаво те, що його ДНК повністю збігається з ДНК вірусу, які вражає зелені водорості. Вченими з Медичної школи Університету Джона Хопкінса була поставлена мета, з’ясувати, як часто цей вірус зустрічається у людей і яким чином він впливає на людський організм.

був виявлено наявність вірусу глупоти

Для участі в дослідженні були запрошені 90 добровольців. Так у 40 з них був виявлено наявність вірусу глупоти, причому його носії продемонстрували погані результати під час тесів на пам’ять, швидкість мислення, уважність і точність візуального сприйняття. Дослідження, що проводилися на заражених мишах, підтвердили його несприятливий вплив на пам’ять, кмітливість і орієнтацію в просторі у лабораторних гризунів.

Читайте також: Несподівані місця проживання підступних вірусів і бактерій

Більшість психологічних особливостей людини визначається набором генів, які успадковані від батьків, але деякі з цих особливостей бувають зумовленими дією різних мікроорганізмів. Результати цього дослідження додають нові дані, які свідчать про важливість бактерій і вірусів у розвитку розумових, неврологічних і психічних розладів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button