Земля

Вчені: У небі над Чорнобильською АЕС перед катастрофою з’являвся “страшний птах”

Канадський учений-археолог Роберт Максвел, який не раз побував у Чорнобилі, розповів, незадовго до аварії працівники АЕС спостерігали в небі політ дивної міфічної істоти, схожого на «страшного птаха». Фахівці вважають, що «Чорнобильський дрозд» міг провіщати прийдешню катастрофу.

У зоні відчуження існує легенда про загадкове і страшне крилате створіння з палаючими червоними очима. Його нібито бачили в небі над Чорнобильською АЕС за кілька днів до катастрофи, що сталася 33 роки тому. Спостерігали «дрозда» і безпосередньо перед вибухом четвертого енергоблоку атомної станції. Очевидці, які бачили політ містичної птиці, довгий час не могли спати спокійно, страждаючи кошмарами.

Вчені кажуть, «страшна безголова істота з величезними темними крилами», а саме так описує легенда «Чорнобильського дрозда», могло бути передвісником сумних подій, як банші у кельтських народів або американська «людина-метелик». Останнього неодноразово виділи перед обваленням Срібного мосту над річкою Огайо в 1967 році.

За іншою версією вчених, «страшний птах» може бути «мандрівником у часі» та його поява є ознакою трагедії, про яку відомо в майбутньому. Істота своєю появою намагалося попередити людей про насування катастрофи, знаючи точну дату, місце і причину.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button