Наука

Вчені виявили користь какао

Продукти, що містять какао, є раніше невідомим джерелом вітаміну D2, до такого висновку прийшли вчені з Галле-Віттенберзького університету та Інституту Макса Рубнера, відповідний звіт опублікований на порталі EurekAlert!.

Дослідники висунули теорію, згідно з якою після просушування какао-бобів на сонці в них відбувається трансформація прекурсорів вітаміну D у вітамін D2.

Провівши мас-спектрометричні аналізи різних какао-продуктів, фахівці підтвердили свою теорію, виявивши, що какао є джерелом значної кількості вітаміну D2.

При цьому різні какао-продукти, за словами авторів дослідження, мають різний вміст цієї важливої поживної речовини. Так, масло какао і темний шоколад мають найбільшу кількість вітаміну, в той час як у білому шоколаді його значно менше.

Вітаміни групи D є незамінною частиною харчового раціону людини. Їх дефіцит може збільшити ризик респіраторних захворювань, рахіту та остеопорозу.

Раніше медики з Університету Лома-Лінда в США прийшли до висновку, що вживання темного шоколаду з високим вмістом какао покращує імунітет і підвищує мозкову активність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button