Земля

Вчені встановили, кого комарі кусають частіше всього

Група вчених провела дослідження і встановила, що комарі вибирають свою жертву невипадковим чином. Найчастіше ці комахи кусають людей, що володіють першою групою крові, а на укушених з другою групою крові припадає в 2 рази менше укусів.

Вчені встановили, що на вибір комаром своєї жертви впливає безліч факторів. Перший і найважливіший з них – це кров. Володарі 1 групи є універсальними донорами, тому їх кусають частіше інших. Людям з кров’ю інших типів пощастило більше: комахи звертають на них увагу в останню чергу.

Наступний важливий аспект – запахи людини. Комарі не люблять піт, тому буду намагатися уникати подібних людей. Людині, що володіє швидким метаболізмом, пощастило менше. Висока швидкість обміну речовин призводить до підвищеного виділення вуглекислого газу, який допомагає комахам швидше знаходити свою жертву. Важливий аспект складає температура тіла. Якщо вона слабо відрізняється від навколишнього середовища, комар навряд чи зверне на людину увагу.

Саме тому ці комахи віддають перевагу дорослим здоровим людям, а не дітям, вагітним жінкам, людей, страждаючих ожирінням і спітнілих. Кращий спосіб боротьби проти комарів – це ультразвукові прилади. Також добре справляється запах олії квітів лаванди вузьколистої і розведена у воді ваніль.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button