Поради

Вибір правильного столу ресепшн

Ваш стіл є одним з перших елементів, що люди бачать при вході в будівлю. Звичайно, ви хочете створити правильне враження, саме тому вибір правильного дизайну має важливе значення. Є багато факторів, які слід враховувати при проектуванні нової стійки реєстрації. Це реєстраційний майданчик, де буде багато зустрічей, бесід і привітань. Постарайтеся зробити стіл ресепшн запрошенням всім потенційним і існуючим клієнтам. І в цьому вам допоможе магазин http://torgoborud.com.ua/ua/resepshn.

Доступний простір

При проектуванні вашого столу ви повинні враховувати доступний простір, ви повинні використовувати кожен квадратний метр як можна краще і раціональніше. Яка функціональність вам потрібна? Місце зустрічі гостя, місце для столу, місце розміщення документації та комп’ютерних систем. Ось перші основні моменти, які повинні бути враховані. Якщо ваш стіл занадто малий, він може заважати робочому процесу.

Робота на клієнта

При проектуванні нової стійки реєстрації ви повинні враховувати всі аспекти, які відіграють певну роль у роботі. Звичайно, вимоги до рецепції в готелі можуть істотно відрізнятися від вимог до столу в медичній хірургії. Так що будь-яка сфера має свої нюанси. Десь важливим є комфорт, десь більшу роль грає стиль і дизайн, а десь місце для важливої документації — перш за все!

Для того, щоб охопити всі аспекти, які важливі для вас, доцільно зробити список або таблицю з усіма можливими моментами. Це дозволить організувати ваш ідеальний стіл ресепшн! А потім спробуйте задовольнити якомога більше пунктів, наскільки це можливо. Тоді кожен з ваших клієнтів отримає те, що вони хочуть і залишаться більш, ніж задоволені, зберігаючи приємний досвід відвідування вашої компанії.

Стиль і дизайн

Одним з найцікавіших частин зони прийому є дизайн. У вас є можливість створювати унікальні нові дизайни і організувати їх по-своєму, відповідно до дизайну інтер’єру в цілому і відповідно до особистих поглядамів на ідеальний стіл ресепшн.

Є багато різних матеріалів і кольорів на вибір. Якщо у вас є корпоративний колір, який представляє вашу компанію, ви можете включити цей колір в дизайні. Крім того, використання світлодіодних вогнів в даний час стає все більш популярним.

Важливим моментом є психологія кольорів і як вони можуть вплинути на відвідувачів вашої компанії.

  • Синій. Блакитний колір має заспокійливу дію на розум. Синій, як відомо, зменшує частоту серцевих скорочень і зменшує апетит. Синій також асоціюється з надійністю. І, як каже статистика, люди більш продуктивні в синіх кімнатах.
  • Сірий. Це колір сили, практичності, щирості і творчості. Це традиційний і консервативний відтінок.
  • Білий. Білий забезпечує витонченість, чистоту, лаконізм.
  • Чорний. Чорний, знову ж таки, це влада, мужність, серйозність. Це класична і завжди актуальна палітра.
  • Зелений. Зелений колір використовується найчастіше для реклами продукту медичного обслуговування. Зелений відтінок добре підходить для заспокоєння нервів. Темно-зелений також асоціюється з грошима і з амбіціями.
  • Жовтий. Жовтий колір, як правило, передає щастя.
  • Помаранчевий колір стимулює мозок і розумову діяльність. Помаранчевий пов’язаний зі здоровою їжею.
  • Червоний миттєво привертає вашу увагу, і збільшує частоту серцевих скорочень. Крім того, цей колір викликає апетит, що доречно, наприклад, для ресторану.

Кнопка «Наверх»