Поради

Незвичайні, але класні серіали: їжа для мізків!

Сьогодні хочемо представити вашій увазі кінострічки, які відрізняються від звичайного масового кінопродукту і зачіпають відразу і інтелект і душу.

Скандал

ssss

Це один з моїх улюблених багатосерійних фільмів. Цей серіал відразу потрапляє в кілька втішних категорій — він і класний, і незвичайний, і цікавий, і інтелектуальний і жалісний. Таке, погодьтеся, зустрічається рідко, і сподобається будь-якому глядачеві. У серіалі розповідається історія дівчини, яка працювала на президента США, що вже цікаво. Окрім того, вона примудрилася в нього закохатися, хоча головна людина Америки вже одружена. А ще її тато працює в секретній гілці ФБР, ну а мама, що б не вдарити в бруд обличчям, — злочинець міжнародного рівня. І ось у всій цій каші-Малаш вона займається тим, що рятує репутації, а часто і життя, високопоставлених американських громадян.

Серіал дійсно дуже цікавий.

Атака титанів

unusual-series2

Єдиний в цьому списку незвичайних, але класних серіалів аніме. Так, незважаючи на те, що аніме багатьом здається просто мультиком, часом воно може бути набагато глибше і сильніше від будь-яких серйозних фільмів. Ну і це якраз такий випадок.

У цій історії ви знайдете приголомшливий сюжет, дуже благороних і мужніх героїв, чудову графіку. І не дивуйтеся уявній простоті історії мультика (у ній показано життя людей в якомусь місті, схожому на середньовічне, яке раптово атакують величезні людиноподібні істоти), насправді сюжет побудований на дуже гідному рівні — загадка на загадці.

Якщо чесно, я не могла відірватися і дуже чекаю продовження серіалу. Це аніме однозначно варте перегляду!

Менталіст

coolseries

«Менталіст» багато хто знає, так як це один із найбільш довгих сучасних серіалів.

Так ось, відкривши для себе одного разу світ цього сищика з приголомшливими здібностями, вже неможливо про нього забути, поки не додивившись всі сезони до кінця. І хоча подібних серіалів про розслідування і злочини просто море, даний виділяється на 100%. Увага в ньому сконцентровано не так на різанину, а на дивну здатність людини використовувати свою уважність, гостроту мислення і пам’ять.

Одназначно, незвичайний, але класний серіал.

Прекрасне Століття

velikolepnyi_vek

Сюжет турецкого сериала Великолепный век все серии надзвичайно цікавий, навіть, незважаючи на те, що позитивних персонажів в ньому практично немає. Наприклад. Сулейман, султан прозваний Прекрасний, хоч і робить для Туреччини масу корисних дій, насправді не так вже й ідеальний — це егоїстична людина, що не має своєї особистої думки, адже на те, що йому робити, вказують Хюррем разом з Ібрагім-пашею.

Хюррем позитивною героїнею теж назвати важко, якщо не б’ють і не труять її — вона робить це сама. Ще один герой серіалу — Ібрагім-Паша, якого забрали у батьків ще в десятирічному віці. Його начебто і можна назвати позитивним, і навіть вартим жалю, адже він сам не знає хто він у цьому світі — грек або турок, мусульманин чи віровідступник. Будучи великим візиром, він залишається рабом Сулеймана, що викликає до нього велике співчуття. Але навіть все це перекреслюється його ставленням до Хюррем — він просто ненавидить дівчину …

Взаємовідносини всіх персонажів серіалу, сплетені між ними інтриги і підлості, все це додає кінострічці певний шарм і викликає у телеглядача величенний інтерес.

Згадай, що буде

unusual-series

Через певні причини цей мега класний серіал не стали продовжувати не велику кількість сезонів. Особисто для мене це дуже дивний факт, так як ця кінострічка заслуговує всіх похвал і почесного місця в ряду незвичайних серіалів! Сюжет інтригує з першої серії — всі люди на планеті Земля раптово «провалилися» у своє майбутнє, але потім повернулися назад. Когось його майбутнє не обрадувало, а когось, навпаки, ощасливило. Але хто стоїть за всіма цими дивними мимовільними подорожами в часі?

Картковий будиночок

1111

Знову серіал про політику, що вийшов в 2014 році і завоював, цілком справедливо, безліч похвал і фанатів. Історія про верхівку політичної еліти США і про те, на що йдуть люди заради влади. Серіал незвичайний вже тому, що досить відверто і неприховано розповідає про ті методи, яким домагаються посад і «крісел» в білому домі.

Двійник

классный-сериал

Двійник — однозначно класний серіал, хоча б тому, що сюжет в ньому дуже оригінальний. Історія дійсно захоплює з перших серій — дві близнючки, котрі живуть абсолютно різними життями (одна холодна багачка, інша — бідна алкоголічка), змінюються долями. Тепер колишній невдасі доводиться прикидатися багатою успішною сестрою так, щоб ніхто не запідозрив підміни. Загалом таких історій вже багато, але незвичайним серіалом цю кінострічку можна назвати тому, що в ній є сильна мораль і цікава детективна лінія.

 

Кнопка «Наверх»
Закрыть