Поради

Вибираємо ювелірні прикраси в подарунок або як не витратити гроші даремно

Кільце

При покупці кільця необхідно враховувати:

– Розмір пальця, на якому буде носитися це кільце.

– Матеріал – срібло, платина, золото (біле, традиційне жовте, лимонне), мікс металів.

– Дорогоцінний камінь, що прикрашає даний виріб – розмір каменю, форма, кількість, найменування.

14-10-15-foto-600x399-1

Ланцюжок шийний або намисто

Вибираючи ланцюжок або намисто, необхідно знати:

– Матеріал виробу.

– Бажану довжину і ширину виробу.

– Розмір ланки плетіння.

– Вид плетіння (Бісмарк, якірний ланцюг, змійка, палять).

– Наявність або відсутність дорогоцінних каменів, і наявність яких саме.

– Наявність або відсутність візерункових вставок.

Браслет

При виборі браслета в подарунок керуємося параметрами:

– Матеріал виробу.

– Довжина кола зап’ястя.

– Бажана довжина і ширина виробу.

– Наявність або відсутність дорогоцінних каменів, і яких саме.

– Розмір ланки плетіння.

– Вид плетіння.

Підвіска (кулон)

При виборі підвісу (кулона) в подарунок жінці необхідно абсолютно чітко зіставляти характеристики підвісу (кулона) з характеристиками ланцюжка або браслета, на яких він буде носитися.

Підвіска (кулон) і ланцюжок (браслет) повинні гармонійно доповнювати один одного і відповідати за розміром, матеріалом, стилем. Дорогоцінні камені повинні бути співзвучні формі і кольору. Краще підбирати ці вироби в парі.

Сережки

Це – найскладніший вибір. Купувати сережки в подарунок за принципом «я знаю, що вона хоче золоті сережки з великою перлиною» – це провал.

Кожна жінка знає, що можна безліч разів із завмиранням серця розглядала омріяний предмет у вітрині ювелірного магазина, але, примірявши одного разу, відразу зрозуміла – не моє.

У виборі сережок у подарунок враховуються не тільки параметри ювелірного виробу, а й тип обличчя, розмір і форма вух, навіть висота проколу мочок вуха. Купувати сережки можна тільки в тому випадку, якщо дама їх приміряла і залишилася задоволена відображенням у дзеркалі.

А як же сюрприз, запитаєте ви? Не питати ж жінку – що і яке? Поспостерігайте за улюбленою в ювелірному магазині, зверніть увагу, які кільця, браслети, підвіси їй імпонують. Для будь-якого чоловіка не складе труднощів зняти заміри каблучки або браслета улюбленої за допомогою лінійки, а потім завітати в ювелирный интернет магазин Киев і вибрати підходящий ювелірний виріб.

Подаруйте красиву перлину або діамант – на знак того, що ваша улюблена найкраща. Обрамлення для коштовності можна буде підібрати пізніше.

Якщо ви не впевнені у виборі ювелірної прикраси в подарунок, презентуйте Сертифікат або Подарункову карту магазину ювелірних виробів. Різноманітний номінал Сертифікатів і Подарункових карт дозволить зробити подарунок з урахуванням передбачуваної суми. А ваша дама зможе самостійно підібрати прикрасу і розрахуватися такою картою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button