Відео

Відео про те, як знімалась “доросла” частина календаря БМЗ

Останні п’ять років до кожного Нового року Білоруський металургійний завод готує два корпоративних календаря: один з дитячими малюнками, другий – з фотографіями співробітниць.

11-01-15-foto-700x386-1

У році, що минув, на Білоруському металургійному заводі (БМЗ) відбулася наймасовіша фотосесія співробітниць підприємства для участі в традиційному проекті – корпоративному календарі БМЗ. Фотографуються тільки реальні співробітниці заводу або учні Жлобінського металургійного коледжу. За 5 років в ролі фотомоделей виступили 73 заводчанкі. Календар 2015 прикрашають 14 працівниць БМЗ.

Основною концепцією корпоративного календаря БМЗ на 2015 рік став контраст образу дівчат і виробничих пейзажів. Героїні кадру в образі, в якому їх не звикли бачити колеги, – замість спецодягу на них розвиваються сукні. Серед нововведень можна виділити і той факт, що частина зйомок була проведена не в цехах БМЗ, а в місті – на об’єктах, які з’явилися саме завдяки заводу. Це льодовий Палац, Палац культури металургів і Жлобинський металургійний коледж.

[ads2] З тим щоб розвіяти питання скептиків щодо того чи реально моделі календаря БМЗ працюють на підприємстві, компанія FILTV оприлюднила цікаве відео – про те, як проходили зйомки «дорослої» частини проекту.

Натхнення: steelland.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button