Людина

Сусіди впливають на психологічне здоров’я людей

Як заявляють дослідники з Єльської школи медицини, їм вдалося встановити, що тісний контакт людей, які живуть по сусідству сприяє зміцненню психологічного здоров’я та зменшення ризику розвитку злочинності в окрузі.

11-01-15-foto-600x337-1

Такими висновками вчені поділилися після того, як ними були реалізовані унікальні експерименти. Детальна інформація міститься на форумі інституту медицини. Свої випробування вчені проводили в штаті Коннектикут, розташованому в Сполучених Штатах Америки. У місті Нью-Хейтвен вже тривалий період часу фіксується підвищення кримінальної активності, що є небечпечне для населення.

Читайте також: Китайський мільйонер зніс всі хатини в своєму рідному селі і побудував кожному жителю по віллі. Безкоштовно

У ході здійснення дослідження, група експертів задіяла 17 місцевих жителів, які повинні були зібрати інформацію про своїх сусідів. Емілі Ван, автор випробувань, впевнений, що люди, які проживають в районах, де чоловіки і жінки зовсім не спілкуються один з одним, піддаються розвитку психологічних недуг. Іншими словами, відсутність будь-яких даних про власних сусідів, відбивається на нервовій системі людини, крім того, збільшується ризик постраждати від розбійного нападу або від пострілу з вогнепальної зброї.

Вчені зафіксували, що між спілкуванням і рівнем злочинності існує тісний взаємозв’язок: довірчі відносини між мешканцями одного району сприяють високому рівню психологічної стабільності і безпеки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button