Відео

Відкриття на Плутоні може довести існування позаземного життя

Науковці вважають, що відкриття на Плутоні може довести існування позаземного життя. Фахівці запевняють, що зонд NASA New Horizons знайшов океан там, де раніше його існування здавалося неможливим.

Фахівці нагадали, що в 2015 році зонд NASA зробив знімки на Плутоні. На цих зображеннях дослідники виявили свідчення існування на Планеті океану, який знаходиться під товстим льодом. Вчені прийшли до висновку, що Плутон розташований занадто далеко від Сонячної системи, тому подібна знахідка є дуже важливою, оскільки на цій Планеті навіть азот може бути у твердому стані. Фахівці провели комп’ютерне моделювання, відтворивши приблизно 4,5 мільярда років, які пройшли після народження Сонця і різних планет, що обертаються навколо нього. Дана робота дозволила дізнатися, яким шляхом вода змогла зберегтися у рідкому стані на Плутоні. Вчені вважають, що утримувати на карликовій планеті воду в рідкому стані допомагають гідрати метану. Саме завдяки їм рідина набуває особливої молекулярну структуру і може утримати тепло.

Дослідники стверджують, що у Всесвіті існує набагато більше океанів, ніж вважалося раніше, що є важливим чинником в доказі існування позаземного життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button