Людина

Вчені назвали сидячий спосіб життя головною загрозою для серця жінок

Американські вчені провели дослідження і встановили головну загрозу для серця жінок. Нею виявився сидячий спосіб життя представниць прекрасної статі, які з віком відмовляються від фізичної активності.

Вчені відзначають, що в США за рік від проблем з серцем помирає близько 400 тисяч жінок. Дана загроза для життя представниць прекрасної статі сильно недооцінюється, і як підтвердження фахівці навели статистичні дані. За рік від серцево-судинних захворювань помирає стільки ж, скільки від раку, хронічних захворювань дихальних шляхів і діабету разом узятих.

Фахівці впевнені: жінкам потрібно дуже уважно ставитися до свого здоров’я і не нехтувати фізичною активністю. Згідно з отриманими даними, 50% жінок, які мають проблеми з серцем, ведуть сидячий спосіб життя і ніколи не займаються спортом. Це призводить до того, що їх серцево-судинна система піддається підвищеному ризику.

Згідно зі статистикою останніх років в США жінки у віці від 40 до 64 років з кожним роком приділяють фізичним навантаженням все менше часу. За словами вчених, для збереження здоров’я серця представницям прекрасної статі потрібно не тільки дотримуватися здорової і повноцінної дієти, але і активно займатися спортом. Згідно з останніми дослідженнями людині достатньо 150 хвилин помірної фізичної активності протягом тижня для підтримки здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button