Ґаджети

Українці створили новий додаток – обмін настроєм, швидкий обмін фото

Емоції у вигляді смайликів все частіше витісняють текст з повідомлень. Легкі у використанні вони формують нашу цифрову ідентичність і стають невід’ємною частиною щоденного спілкування. Тому з кожним днем з’являється все більше і більше додатків зі смайликами.

Якщо вам подобається ділитися з друзями гарним настроєм чи фотографіями, завантажуйте hIk на свій планшет за посиланням  або смартфон та обмінюйтесь швидко настроєм. 

Посилання на додаток QR code :

hIk – це додаток обміну фото та настроєм, розроблений українцями

Тепер за допомогою смайликів або селфі ви можете відображати свої почуття, переживання чи особливі події на будь-яких мобільних пристроях. Щоб розпочати обмін з друзями, потрібно лише дозволити: 

  • роботу панелі поверх вікон;
  • доступ до камери, галереї, контактів, смс і електронної пошти.

Додаток hIk не збирає даних і не робить автоматичних розсилок. Він дозволяє створювати в два кліки електронні листи та смс-повідомлення. 

У вашому розпорядженні буде: 

  1. два списки з друзями і тими, хто хоче ними стати
  2. панель настроїв
  3. вкладки пошуку, статусів і запрошень.

Як з’явилися смайлики?

Символи використовувалися для спілкування з часів наскальних малюнків, але перші смайлики з’явилися на японських мобільних телефонах лише наприкінці 90-х. Перший набір, що складався зі 176 маленьких значків, розробив програміст Шігетака Куріта. Він назвав свої смайлики «персонажами, які здатні відображати весь спектр людських емоцій». Світ цифрових технологій отримав тоді нову візуальну мову і можливість додавати емоції до текстових повідомленнь.

У 2015 році смайлики були визнані «Словом року» оксфордським словником. Архітектор Ченгіз Техрані назвав «емоції» найбільш впізнаваними іконками 21-го сторіччя. Він навіть відлив 22 смайлика з бетону, щоб прикрасити будівлю в голландському місті Амерсфорт. Цих маленьких «персонажів» можна знайти в додатках соціальних, фінансових, служб доставки, таксі і навіть у push повідомленнях. Вони стали частиною нашого словникового запасу і спілкування.

Інтерпретувати «емоції» можна по-різному. Це обоюдогострий меч, при виборі якого слід враховувати ряд факторів:

  • узгодженість з тональністю додатків;
  • наявність культурних відмінностей;
  • можливість використання Emojipedia;
  • не зловживати, оскільки в додатках смайлики лише допоміжний інструмент для підвищення емоційності тексту, а не його заміни.

Більшість з нас полюбляє ці маленькі значки за те, що вони збагачують спілкування невербальними сигналами і дозволяють без особливих зусиль долати мовні бар’єри. Переваги застосування смайликів підтверджується купою досліджень. Їхні результати доводять: люди, що використовують «емоції» сприймаються як більш дружелюбні, електронні листи – як більш позитивні, а критика – як більш м’яка. 

Любите спілкуватися з друзями? 

Внесіть до списку бажань додаток смайлики hIk та обмінюйтеся своїм настроєм через повідомлення!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button