Поради

Вогнегасники від виробника «Рубіж» з гарантією якості

Пожежа по праву вважається найстрашнішим лихом. Вогонь знищує все на своєму шляху, і впоратися з ним без допомоги професіоналів неможливо. Людство довго спостерігало за властивостями полум’я та вчилося боротися зі стихією. З появою вогнегасників гасити пожежі стало швидше та безпечніше. ТОВ «Рубіж» rubezh.biz пропонує порошкові та вуглекислотні вогнегасники для приватних осель та підприємств.

Особливості продукції компанії «Рубіж»

Виготовлення товарів для боротьби з полум’ям — нелегка та відповідальна справа. Від якості устаткування залежать людські життя. Саме тому компанія «Рубіж» ставиться до своєї роботи надвідповідально. На підприємстві працює посилений контроль якості продукції. Вироби проходять вибіркову перевірку, щоб унеможливити виникнення браку. Завод використовує сучасне устаткування та постійно удосконалює процес виготовлення вогнегасників. 

Продукція компанії «Рубіж» має попит серед різних категорій споживачів. Вогнегасники замовляють школи, дитячі садки, торгові точки, промислові підприємства, відпочинкові комплекси та ін. Купуючи продукцію від виробника, замовники отримують:

  • доступні ціни, що зумовлено відсутністю посередників;
  • гарантію якості на кожен вид продукції;
  • можливість замовити різні партії товарів за об’ємом;
  • просте інтуїтивно зрозуміле користування вогнегасниками;
  • технічне обслуговування вогнегасників спеціалістами компанії. 

На офіційному сайті представлено каталог продукції, відеозвіти з роботи товарів для гасіння пожеж та відгуки споживачів. Оформити замовлення можна у нас на сторінці за активною кнопкою «вибрати вогнегасник». 

Які різновиди вогнегасників можна замовити

Усі вогнегасники працюють за схожим типом: під надлишковим тиском порошок чи піна діють на вогонь. Вони перекривають полум’ю доступ до кисню, без чого воно не може поширюватися далі. Компанія «Рубіж» виготовляє два види вогнегасників: порошкові та вуглекислотні. 

Особливість порошкових вогнегасників у тому, що вони здатні гасити електроприлади, проводку. Порошкові вогнегасники можна застосовувати, коли напруга у мережі сягає тисячі вольтів. Порошок не проводить електрику, тому для людини зникає ризик ураження струму. Завдяки порошковому вогнегаснику вдається швидко загасити вогонь у невеликих приміщеннях, тому вони є обов’язковими для використання у всіх організаціях. 

Відмінність (та перевага) вуглекислотного вогнегасника в тому, що він не залишає після себе таких значних забруднень, як порошковий. Ним легко користуватися, він добре проявив себе у гасінні полум’я на різних об’єктах. Перед оформленням замовлення фахівці виробника проконсультують відповідно до особливостей та правил користування кожним видом вогнегасника. 

Пожежні рукави від виробника 

Компанія «Рубіж» пропонує замовити пожежні рукави за помірними цінами. Такий вид пожежного обладнання відноситься до обов’язкового. Рукави допомагають доправити воду до місця загоряння. Вони не набирають вологи, швидко розкладаються та складаються. За умов належного зберігання пожежні рукави мають тривалий термін експлуатації. 

Виробник «Рубіж» виготовляє рукави з латексу різних розмірів. Перед тим, як товар потрапляє на склад, він проходить декілька етапів перевірки. Більшість виробів призначені для стаціонарних об’єктів. Їх використовують у приватних, багатоквартирних будинках, у магазинах, громадських установах тощо. 

Компанія «Рубіж» не лише виготовляє пожежне обладнання, а й займається його обслуговуванням. Якщо термін придатності вогнегасника минув, потрібно звернутися до фахівців, які перезарядять пристрій. Для додаткових запитань можна звертатися за контактними номерам телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button