Авто

Voltswagen – Volkswagen змінить свою назву

Підрозділ німецького автовиробника в США має намір змінити своє найменування на Voltswagen of America. Про це сказано в прес-релізі, який був випадково опублікований на офіційному сайті Volkswagen на місяць раніше, ніж передбачалося. Матеріал, датований 29 квітня 2021 року, відразу видалили, проте журналісти CNBC встигли скопіювати його.

Заміна букви в назві бренду демонструє бажання компанії повністю перейти від бензинових і дизельних двигунів до електроприводу. У прес-релізі сказано, що перейменування, заплановане на травень, є «публічною заявою про перспективні інвестиції компанії в електричну мобільність».

«Ми можемо замінити нашу« K »на« T », але ми не змінюємо прагнення бренду створювати кращі в своєму класі автомобілі для водіїв і пасажирів по всьому світу», – каже в прес-релізі Скотт Кеог, генеральний директор поки що Volkswagen of America.

Представник автовиробника відмовився коментувати передчасну появу і подальше видалення публікації. Однак справжність прес-релізу підтвердив знайомий з планами компанії джерело CNBC, який попросив зберегти анонімність. Про це повідомляють і інші ЗМІ, зокрема Automotive News і USA Today.

У передчасно опублікованому прес-релізі також оголошено, що логотип Voltswagen буде розміщуватися тільки на електромобілях. На моделях з ДВЗ залишиться звична емблема VW. Назва автоконцерну Volkswagen Group не зміниться.

Щоб «зберегти елементи спадщини Volkswagen», для бензинових і дизельних автомобілів передбачається як і раніше використовувати темно-синій логотип. Для «нового, орієнтованого на електромобілі» бренду фірмовим стане блакитний колір.

Віддалений прес-реліз був незакінченим. У ньому говорилося про необхідність доповнити матеріал цитатою і фотографією з заводу в місті Чаттануга, штат Теннессі, де з 2022 року налагодять збірку електрокросовера ID.4.

Volkswagen не єдиний, хто проводить ребрендинг в зв’язку з електрифікацією. Раніше в цьому році оновлений логотип представила General Motors. На останній версії емблеми автогіганта з Детройта зображені малі літери «g» і «m». Остання з них підкреслена, що відсилає до електричної платформи Ultium.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button