Фото

Врятували совеня, яке мало не загинуло через людську жорстокість (фото)

На Дніпропетровщині рятувальники дістали з вогню обпечене совеня, яке заледве не загинуло через підпал сухої трави. Фото птаха опублікували на сайті ДСНС.

Інцидент стався поблизу селища Лобойківка Петриківського району. Рятувальники виїхали на виклик через пожежу в екосистемі. Небайдужі люди повідомили, що палають чагарники.

Під час гасіння полум’я їм до рук потрапила мала сова. Птаха не могла злетіти через те, що вогонь уже пошкодив їй крила. Співробітники ДСНС забрали постраждале совеня з собою. Зараз опікуються його реабілітацією.

Врятували совеня, яке мало не загинуло через людську жорстокість (фото)

Останніми тижнями в Україні через початок сільськогосподарських робіт почастішали пожежі в екосистемах. Недбалі господарі спалюють торішнє листя, сухі гілки, очерет, чагарники. Пожежі у природі вбивають птахів, які повертаються із зимівлі, та дрібних тварин — малих зайченят, їжаків.

Не зупиняє українців навіть те, що Верховна Рада посилила покарання за пошкодження рослинності, а також випалювання сухої трави. За це можна отримати штраф — від 3060 до 6120 грн, для посадових осіб — від 15 300 до 21 420 грн.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button