Поради

Вуличні тренажери: як сформувати рельєфні м’язи?

Хочете сформувати сталеві м’язи та додати об’єму, але не маєте можливості відвідувати тренажерний зал? Зміцнювати здоров’я і формувати тіло можна, займаючись надворі, а допоможуть в цьому вуличні тренажери. На такому універсальному обладнанні займатися можуть всі бажаючі, незалежно від рівня фізичної підготовки і віку. Головне – бажання займатися, не зупинятися на половині пройденого шляху і досягати поставлених цілей.

Різновиди вуличних тренажерів

Сучасне обладнання для занять спортом відрізняється від конструкцій, які ми могли бачити на спортивних майданчиках донедавна. Це не лише заржавілі бруси, турніки та парочка рукоходів. Тренажери для вулиці дозволяють опрацювати все тіло, задіяти проблемні зони, позбутися зайвої ваги, сформувати рельєфний біцепс, накачати ноги, зміцнити м’язи спини та пресу. Це достойна альтернатива агрегатам, що представлені в тренажерках, з тією відмінністю, що тренуватися ви маєте змогу на свіжому повітрі в зручний для вас час дня і ночі. Просто неба більше простору для виконання маневрів, а отже ніхто і ніщо не буде вам заважати.

Серед спортивного інвентарю є тренажери вуличні для роботи з різними м’язовими групами (для спини, пресу, ніг, рук), орбітреки, степпери. Вони відрізняються стильним дизайном, відмінною колірною гамою, функціональністю, принципом дії та способом навантаження на ту чи іншу м’язову групу. Тому обладнати спортивний майданчик, парк, двір багатоповерхівки, територію школи, санаторію чи власного дачного будинку можна тим обладнанням, яке найбільше відповідає вашим вимогам та цілям. Відрізняються агрегати простотою експлуатації і універсальністю, завдяки цьому однаково ефективно тренуватися можуть і новачки, і професійні спортсмени. Конструкція виробів характеризується ергономічністю, надійністю і стікістю до температурних перепадів та механічних пошкоджень.

Зміцнюємо м’язи на відкритих майданчиках

Найголовніше – правильно розставити пріоритети і цілі, щоб зрозуміти, з якими групами м’язів працювати. Механізм сучасних тренажерів для вулиці розроблений з урахуванням анатомії людського тіла, завдяки цьому ви отримуєте комфортні тренування просто неба. На деяких моделях можливе регулювання навантаження, отже комфортно займатися буде людям з різним рівнем підготовки.

Для зміцнення мускулатури, роботи з проблемними зонами чи схуднення достатньо вибрати спортивний агрегат, дія якого буде спрямована на визначену зону. Важливо поступово збільшувати навантаження, відточити техніку, а потім додавати і кількість виконаних вправ. Не забувайте слідкувати за пульсом і диханням. Тренуватися бажано через день, щоб тіло відпочивало і набиралося сил для подальших звершень.

В Україні вуличні тренажери купити можна в інтернет-магазині “Інтер Атлетика”. Український виробник пропонує широкий асортимент продукції на будь-які спортивні уподобання.

А вам залишається ставити цілі і досягати їх.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button