Авто

VW відмовляється від природного газу, щоб зосередитися на електромобілях

Volkswagen заявив, що припинить розробку автомобілів, які працюють на природному газі, оскільки німецький автогігант робить ставку на електричні двигуни в битві за залучення уваги водіїв до проблем клімату.

VW отказывается от природного газа, чтобы сосредоточиться на

У минулому році група VW продала всього 110 000 автомобілів, що працюють на зрідженому природному газі (ЗПГ), по всьому світу, що недостатньо для виправдання подальших інвестицій, заявив газеті Handelsblatt фінансовий директор HW Френк Уелш.

Електромобілі Volkswagen виходять на перший план

Хоча виробництво існуючих моделей, що працюють на альтернативній енергії, не буде негайно припинено, «у цих автомобілів не буде наступників», сказав Уелш.

«Таке альтернативне паливо ніколи не викликало реакції у клієнтів», – додав він.

За словами Уелша, відмова від ЗПГ дозволить VW зосередитися на електромобілях з нульовими викидами, які компанія планує перетворити в мейнстрім в найближчі роки.

VW отказывается от природного газа, чтобы сосредоточиться на

Як і конкуруючі автовиробників, Volkswagen інвестує мільярди в електронні автомобілі, оскільки автомобільна промисловість переходить на більш чисті двигуни, щоб відповідати більш жорстким нормам викидів.

«Якщо ми серйозно ставимося до мобільності та екологічним цілям, то ми повинні зосередитися на електричних двигунах з батарейним живленням. Все інше – марна трата (зусиль)», – сказав Уелш.

Група VW з 12 брендами, в яку входять Porsche, Seat, Skoda і Audi, поставила перед собою мету продати 32 мільйони електромобілів і гібридних автомобілів до 2029 року.

За матеріалами techxplore.com

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button