Авто

Alfa Romeo готує свій електричний позашляховик

Після зняття з виробництва Джульєтти в каталозі Alfa Romeo залишаться тільки Джулія і Стельвіо. У найближчі роки італійський виробник планує розширити свій асортимент завдяки випуску двох нових позашляховиків.

Перший, як ви знаєте, Альфа Ромео Тонале. Ця модель вже була показана в якості концепції. Звичайно, у нього буде електричний двигун, але він не буде повністю електричним, на відміну від другого, який буде трохи простіше.

Італійський кузен Peugeot e-2008

Alfa Romeo не надала жодної інформації про цей автомобіль, але наші колеги з Autocar вважають, що він буде створений на базі платформи, створеної PSA. Таким чином, електричний позашляховик Alfa Romeo буде мати той же статус, що і Peugeot e-2008 і e-208, якщо говорити тільки про них.

Однак Alfa Romeo повинна робити все необхідне для того, щоб її позашляховик ідеально відповідав своєму дизайну. Ця модель може отримати вигоду з платформи eCMP, але вона буде мати іншу технічну специфікацію, ніж її двоюрідні брати в PSA Group.

За словами представника бренду в Biscione, ця четверта модель буде орієнтована на комфорт для залучення нових клієнтів:

“Коли ми запустили “Джулію” і “Стельвіо”, ми були визнані спортивним брендом з-за неймовірної керованості наших автомобілів. Ми намагаємося дати людям зрозуміти, що наші автомобілі не тільки спортивні, а й зручні в управлінні – те, чого раніше клієнти не чекали від Alfa Romeo, щоб допомогти нам залучити більше широку клієнтську базу”.

Ця модель буде розташовуватися в В-сегменті, куди незабаром прибудуть Peugeot e-2008, DS 3 Crossback E-Tense і багато інші, такі як Opel Mokka-e. Дата його виходу на ринок ще не оголошена, але нам доведеться почекати до 2022 року, принаймні, щоб побачити його на наших дорогах.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button