Фото

На березі Уельсу знайшли загадкову істоту, схожу на крокодила

Жителі Уельсу виявили на березі річки мертву загадкову істоту, схожу на рибу і крокодила одночасно. Про це повідомляє видання Daily Star.

Жінка на ім’я Клер, прізвище якої не повідомляється, розповіла, що її син-підліток виявив істоту по дорозі в школу. Він одразу зателефонував матері, щоб розповісти їй про знахідку. «Ця тварина була справжня. Вона пахла і почала розкладатися», — сказала вона.

На берегу Уэльса нашли загадочное существо, похожее на крокодила

Інший місцевий житель опублікував фотографію істоти, яку винесло на берег річки, в Facebook, і користувачі почали сперечатися про те, до якого виду воно належить. Деякі припустили, що воно схоже на щуку, інші ідентифікували міссісіпського панцирника — велику рибу родом з Північної і Центральної Америки.

Представник Королівського товариства захисту тварин від жорстокого поводження заявив, що зоозахисники стурбовані цими фотографіями.

«Багато років утримання міссісіпських панцирників в неволі було заборонено. Це дуже складні в утриманні тварини, оскільки вони можуть виростати дуже великими, і їх потреби в неволі залишаються такі ж, як і в дикій природі. До нещастя, господарі часто викидають екзотичних тварин, коли не можуть забезпечувати їх потреби», — сказав він.

Міссісіпсьукі панцирники виростають до 1,8 метра і можуть важать понад 45 кілограмів.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button