Поради

Вибір соковижималки: важливі моменти

Натуральні соки прикрасять повсякденний раціон. Але для виробництва вітамінної продукції необхідно мати під рукою гарний соковитискач. Підібрати гідний агрегат можна тут https://www.tefal.ua/uk/ОБРОБКА-ПРОДУКТІВ/Соковитискачі/c/juicers, керуючись комплексом правил, які будуть приведені нижче.

Основні типи сучасних соковижималок

Пристрій для віджиму соку – дуже корисний прилад. З його допомогою можна швидко приготувати фруктові десерти або зробити соус для заправки. Але вибір такого агрегату залежить від багатьох нюансів. В першу чергу, потрібно враховувати, які завдання буде повсякденно вирішувати це механізм. Всі моделі сучасних соковижималок можна умовно розділити на чотири типи:

1. Прилади для перероблення цитрусових плодів
Агрегати цієї групи бувають механічними і електричними. Вони відрізняються невеликою потужністю, і використовуються виключно для віджиму соку з екзотичних фруктів: мандарин, лайм, лимон. Привертають такі агрегати компактними розмірами і простою експлуатацією.
2. Механічні прилади для овочів
Хоча більшість покупців віддає перевагу багатофункціональним сучасним приладам, класичні моделі не втратили своєї актуальності. Простота використання і невисока вартість – це дві головні переваги приладів, призначених для перероблення ягід, томатів та інших м’яких плодів.
3. Шнекові механізми
Такі моделі більше підходять для перероблення насіння, трав, селери. Вони бувають вертикального і горизонтального типу. До переваг даної категорії приладів можна віднести наступні якості:
• мінімум відходів;
• можна отримувати сік з м’якоттю;
• безперебійна робота протягом 30 хвилин.
4. Прилади відцентрового типу
Це сучасні моделі, здатні здійснювати швидку переробку фруктів і овочів. Універсальність агрегату в поєднанні з доступною вартістю робить такий варіант найбільш привабливим.

Які ще моменти заслуговують на увагу

Після того, як буде обрана бажана модель, треба також приділити увагу наступним характеристикам:

Обсяг резервуара. При виборі слід враховувати, що деякі моделі забезпечені вбудованими контейнерами для збору соку. У таких машин обсяг резервуара від 200 мл до 1 л. Інший тип приладів подає сік безпосередньо, що вимагає використовувати власні ємності. Резервуари для макухи мають обсяг від 350 мл до 2,5 л. Потрібно розуміти, що чим більший об’єм чаші, тим рідше доведеться перезапускати машину.
• Потужність механізму. Цей параметр вказується в інструкції. Стандартні пристрої для використання в домашніх умовах мають потужність 200 -1200 ВТ. Але прилади з більше потужністю відрізняються більш високою продуктивністю.
Матеріал корпуса. Найбільш практичні у використанні прилади зі сталевим корпусом. Але моделі з пластику коштують дешевше і набагато легше. Тому при виборі треба керуватися власним смаком.
Додаткові функції. Сучасні соковижималки мають цілий набір корисних функцій. Наприклад, у них є режим автоматичного скидання м’якоті та інші опції.

При виборі соковижималки краще віддавати перевагу продукції відомих брендів. На офіційному сайті компанії Tefal в Україні tefal.ua можна вибрати дійсно надійну техніку, яка прослужить не один рік. Крім побутових приладів, там же в широкому асортименті представлений посуд, різні аксесуари для кухонного інтер’єру. Якщо хочеться стати власником ексклюзивного товару, можна через цей сайт замовити таку продукцію. До речі, такий варіант гарантує ремонт і сервісне обслуговування за європейськими стандартами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button