Технології

Сонячні панелі у вигляді наклейок на дах – найпростіший монтаж від Maxeon Solar (відео)

Сінгапурська компанія Maxeon Solar Technologies оголосила, що цього літа почне серійний випуск інноваційних гнучких сонячних панелей Maxeon Air. Вони не мають рамок і будь-якого іншого цілісної жорсткої основи, тонкі, легкі і зручні у використанні, а по ефективності та продуктивності не поступаються звичайним фотомодулям.

Maxeon Air передбачає використання нестандартного способу монтажу. Все що потрібно, щоб встановити такий модуль на дах або іншу поверхню – це зняти захисну плівку із задньої стінки пристрою і наклеїти його як простий стікер.

Таким чином, установка таких сонячних панелей виконується максимально швидко і просто, тому, що не вимагає створення несучих конструкції або нанесення спеціальних речовин, що клеять. Maxeon Solar Technologies говорить, що її розробку можна кріпити навіть на негладкі покрівлі.

Конструкція Maxeon Air не містить загального металевого каркаса і скла. Вага змонтованої установки в перерахунку на квадратний метр площі становить приблизно 6 кг, що більш ніж в 2 рази менше значення, характерного для звичайних фотоелектричних систем. Низька маса дозволить встановлювати такі модулі на дахах, нездатних нести велике навантаження.

Сонячні панелі у вигляді наклейок на дах - найпростіший монтаж від Maxeon Solar

Кожен окремий фотоелемент закріплено на твердій металевій основі, до якої підключаються провідні шини, вільні від внутрішніх напружень. Така конструкція захищає від корозії і підвищує надійність, оскільки навіть при пошкодженні напівпровідника електроланцюг панелі не розривається.

Maxeon Air мають ККД 20,9%, низький температурний коефіцієнт і широкий спектральний відгук. Вони стійкі до затінення і виникнення гарячих точок. Відповідність вимогам по пожежної безпеки підтверджується сертифікацією.

Пілотне використання нової розробки Maxeon Solar Technologies в Європі почнеться в другій половині цього року. Вихід у вільний продаж запланований на перший квартал 2022 року. Більш докладно про Maxeon Air компанія має намір розповісти в рамках виставки The Smarter E Industry Days 2021, яка пройде 21-23 липня в онлайн-форматі.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button