Ґаджети

Вибираємо ідеальний PowerBank на всі випадки життя

PowerBank – це портативна батарея, від якої можна заряджати техніку на акумуляторі в будь-якому місці без використання розеток. Раніше цей пристрій використовували для заряджання смартфонів, зараз з’явилось набагато більше гаджетів, які потребують живлення: навушники, смарт-годинники, планшети тощо. Ми рекомендуємо купити повербанк https://appexpert.com.ua/g96787725-powerbank людям, які часто подорожують, ведуть активний спосіб життя і тим, хто просто не має можливості заряджати пристрій при кожній потребі. 

Як вибрати PowerBank?

Повербанки, як і будь-яка техніка, мають різні характеристики, які обов’язково враховувати перед покупкою:

  • Місткість. PowerBank має певний показник місткості батареї. З якою кількістю брати залежить від потужності акумулятора на смартфоні. Наприклад, повербанка на 10 000 мАг може вистачити в середньому на дві зарядки. Для тривалого використання варто дивитись на потужніші моделі – 20 000 мАг.
  • Сумісність. Дуже важливо звертати увагу на роз’єми. Вони повинні збігатися у смартфона (чи іншої техніки) та повербанка. Особливо це важливо власникам техніки Apple.
  • Потужність зарядки. Портативна батарея повинна видавати достатню кількість вольт. В сучасних моделях цей показник може бути від 9 і до 20 Вольт. 

Дехто ще дивиться на розмір PowerBank, але це не важливий показник. Тим більше якщо портативна батарея буде надто маленьких розмірів, то й місткість буде низька. 

Цікаві додаткові функції повербанків

Не завжди повербанк це просто батарея з кабелем. Він може мати різні потрібні додаткові функції.

Сонячні панелі

Є моделі портативних батарей, які оснащені сонячними панелями. Вони невеликих розмірів, але можуть частково поповнити заряд. Такий варіант стане в пригоді тим, хто часто буває на природі, в горах, біля моря.

Швидка, безпровідна та наскрізна зарядка

Всі три типи зарядки допомагають поповнити заряд самого повербанка. Швидка відновлює повністю акумулятор за короткий проміжок часу. Безпровідна не вимагає підключення до розетки через кабель. Повербанк можна просто поставити на зарядну станцію. Такі моделі позначені буквами Qi. Наскрізна дозволяє одночасно заряджати і смартфон, і сам повербанк.

Захист від вологи та падінь

Такі моделі значно довше служать, їх важко пошкодити чи зламати. Вони стійкі до потрапляння вологи та до механічних ушкоджень. Один мінус – у них важча конструкція та більші розміри.

Захист від перенавантажень

Часто в мережі стаються перенавантаження або перепади напруги. Вони негативно впливають на техніку. Тому більшість виробників ставлять захист. Ця функція наявна практично в кожному повербанку, тому не слід хвилюватись, що з пристроєм щось станеться під час зарядки.

Зарядка мікротоком

Цей вид заряджання потрібен власникам смарт-годинників, фітнес-трекерів, безпровідних навушників. Річ у тому, що така техніка має мініатюрні акумулятори, які швидше деградують ніж звичайні. Напруга більшої потужності може їх перенавантажувати, а зарядка мікротоком якраз те, що потрібно. 

Чи може вийти з ладу смартфон через повербанк?

Таким питанням часто задаються користувачі. Абсолютно немає значення чим заряджається смартфон: від ноутбука, розетки, ПК чи повербанка. Має значення виробник та сумісність характеристик з моделлю телефона. Наприклад, якщо і смартфон, і повербанк підтримують функцію швидкого заряду, то важливо, щоб були сумісні протоколи. В іншому випадку може статись перенавантаження. 

PowerBank – це дуже важлива річ в сучасному світі. Люди використовують смартфон протягом цілого дня для розваг та роботи, а для цього потрібно мати завжди заряджений акумулятор. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button