Ґаджети

Три дратівливих особливості iPhone X

iPhone X об’єктивно вдалий смартфон. Цікавий дизайн, потужний процесор, відмінна камера. Але не обійшлося без ложки дьогтю. У пристрої є ряд незручних дрібниць, які сильно дратують.

Останнім часом Apple нерідко лають за погане програмне забезпечення. Постійно спливають нові баги і помилки. Серйозні недоліки і збої Apple неодмінно виправить в найближчому оновленні. Але є речі, які були спочатку задумані компанією, і навряд чи вона їх переосмислить в осяжному майбутньому, хоч це і дуже просто.

Скріншоти

Щоб зробити скріншот в iPhone X необхідно одночасно натиснути на бічну клавішу живлення та клавішу збільшення гучності. Ці два елементи управління розташовані один навпроти одного, вони дуже чутливі до натиснень і виконують багато інших функцій. Через це вони часто натискаються ненавмисно, і галерея iPhone швидко забивається сотнями випадкових, а ще і непотрібних знімків екрану.

Це відбувається під час ігор, під час зйомки фото. Навіть коли користувачеві заманеться викликати Siri або просто додати гучність музики. Наприклад, журналіст Кріс Міллс з BGR за три місяці використання iPhone X зробив 362 скріншота. Це більше, ніж він зробив за 5 років використання попередніх моделей iPhone.

Проблема є, але її легко вирішити. Достатньо замість двох кнопок для створення знімків екрану використовувати три. Випадково натиснути відразу всі фізичні кнопки на телефоні куди складніше, при цьому сам процес створення скріншотів не сповільниться і не стане якимось нездійсненним.

Повернення до екрану «Додому»

Всі в курсі, Apple відмовилася від клавіші «Додому» в новому iPhone і замінила її жестовим управлінням. У більшості випадків жести працюють чудово. До них швидко звикаєш, вони зручні і закривати програми рухом пальця вгору просто приємно.

Плутанина починається, коли людина перевертає свій iPhone. У цьому випадку жест починає працювати з іншою частиною екрану. З нижньою.. По суті це логічно. Смужка, що відповідає за закриття додатків завжди знаходиться внизу. Але багатьом власникам iPhone X це здається незручним.

Річ у тім, що положення фізичної клавіші ніколи не змінювалося. Тому було б логічним, щоб навіть в ландшафтному режимі перегляду, жест для закриття програми працював тільки від одного краю дисплея.

Ще більше ситуацію погіршує те, що телефон не завжди розуміє в якому положенні він знаходиться. Тобто навіть якщо додаток відображається в портретному режимі, жест закриття може спрацьовувати тільки від лівого або правого краю, так як ґаджет думає, що його тримають боком. Ця помилка виникає досить часто і ще раз говорить про те, що жест переходу до екрану «Додому» потрібно закріпити на одній із сторін дисплея.

Відображення заряду батареї

Майже всі люди вже змирилися з тим, що у iPhone X є виступ у верхній частині екрана. Так звана «борода» багатьох змусила нервувати, через свій не зовсім презентабельний вигляд. Але це не єдина проблема «моноброви». Справа в тому, що вона скорочує кількість відображуваної інформації в статус-барі. Тепер у ньому немає місця навіть для відсотка заряду батареї.

Начебто зовсім дрібниця, але вона все ж таки дратує. Зрозуміти наскільки заряджений телефон тільки за візуальним індикатором дуже складно, а іноді знати скільки саме заряду залишилося дуже важливо. Поки що користувачам залишається лише відкривати Центр управління і дивитися інформацію про стан акумулятора там. Apple варто запропонувати користувачам альтернативний індикатор. Нехай ті, кому важлива точність, бачать заряд тільки у відсотках, а зображення батареї можна буде приховати в тому ж ЦУ або зовсім прибрати його. Користі від нього все одно мало.

Описані вище дрібниці навряд чи вплинуть на вибір покупця, якщо той захоче взяти новий флагманський Apple. Так чи інакше, до них можна пристосуватися. Деякі люди навіть не помітять. Тим не менш видно, що Apple не продумала все, і в компанії ще є над чим попрацювати. Можливо, в наступній версії iOS Apple доведе інтерфейс iPhone X до ідеалу і він більше нікого не буде дратувати.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button