Технології

Xiaomi побудувала першу фабрику безлюдного виробництва смартфонів

Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь повідомив, що завод з виробництва смартфонів нового покоління незабаром почне роботу. Фабрика в Пекіні може працювати цілодобово без участі людей, використовує системи автономного контролю якості та здатна випускати один смартфон за секунду. Заявлена річна виробнича потужність – 10 млн флагманських смартфонів. На підприємстві вироблятимуть, зокрема складні пристрої Xiaomi MIX Fold 4 і Xiaomi MIX Filp. Xiaomi вклала 2,4 млрд юанів ($323 млн) у розробку нового виробничого процесу.

Новий завод, розташований у районі Пекіна Чанпін, може працювати цілодобово без людей – машини на фабриці взаємодіють одна з одною, і всі виробничі процеси повністю автоматизовані. Системи заводу самостійно підтримують стерильне середовище, видаляючи пил на мікронному рівні.

Інтелектуальні машини власної розробки Xiaomi контролюватимуть якість продукції. Виробництво, як заявляють у компанії, здатне випускати смартфон за секунду. Згідно з рекламним роликом, “розумний” завод – лише перший крок Xiaomi в освоєнні майбутнього.

Повідомляється, що Xiaomi інвестувала 2,4 млрд юанів ($323 млн) у розробку нового виробничого процесу. Завод у Чанпіні займає площу 81 000 кв. м. Він був сертифікований як “національне еталонне підприємство інтелектуального виробництва” з річною виробничою потужністю 10 млн флагманських смартфонів. На цьому заводі вироблятимуть майбутні складні смартфони – Xiaomi MIX Fold 4 і Xiaomi MIX Filp.

Автоматизацію на виробництві Xiaomi використовує вже досить давно. Перший “розумний” завод компанії в Ічжуані (Пекін) було побудовано і запущено в експлуатацію ще наприкінці 2019 року. Але його автоматизація не була тотальною, наприклад, у цеху з виготовлення плат і їхнього тестування в зміну зайнято 20 осіб. Схожа ситуація і на інших ділянках виробництва. Крім того, потужність цього заводу становить лише 1 млн смартфонів на рік. На ньому було налагоджено виробництво першого складного смартфона Xiaomi у форм-факторі книжки – Xiaomi Mix Fold.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button