Технології

Австрія запускає у масову експлуатацію поїзди на водні

В Австрії запустять у масову експлуатацію поїзди Coradia iLint на водневих паливних елементах.

Відповідний дозвіл видало Федеральне міністерство охорони клімату, навколишнього середовища, енергетики, мобільності, інновацій і технологій, передає ecotown.com.ua.

Поїзди на водневих паливних елементах, розроблені французькою компанією Alstom, успішно пройшли 10-тижневе тестування на Австрійській федеральній залізниці (?BB).

Coradia iLint складалися з двох вагонів, розвивали швидкість до 140 км/год і рухалися по рейках практично безшумно.

Alstom і ?BB щодня проводили випробування з реальним пасажирами протягом трьох місяців на чотирьох складних маршрутах. Водневі поїзди рухалися по альпійським дорогам – від Вінер-Нойштадта до Аспанга і Хартберга, а також по лініях Вінер-Нойштадт — Пухберг-Ам-Шнеберг — Гутенштайн. При цьому потяги використовували всього лише одну заправну станцію ?BB у місті Вінер-Нойштадт.

“Ми пишаємося тим, що змогли підтвердити, що поїзди Coradia iLint придатні для всіх маршрутів обслуговування — навіть на крутих ділянках їх характеристики були переконливі, — повідомив старший віце-президент Alstom Europe Джан Лука Ербаччі. – OBB стала піонером у випробуваннях водневої технології на залізничному транспорті Австрії».

Передбачається, що поступово водневі поїзди повністю замінять дизельні потяги на всіх маршрутах Австрії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button