Ґаджети

Американці витрачають 44 роки на перегляд екранів цифрових гаджетів

Шокуючі результати були отримані ще до початку пандемії

Локдаун змусив багатьох людей у всьому світі проводити величезну кількість часу, дивлячись в екрани різних гаджетів. Але, згідно з новим дослідженням, і до початку пандемії люди витрачали на це більшу частину життя. Опитування показало, що середньостатистичний американець витрачає приблизно 44 роки на перегляд різних цифрових екранів.

Image by Dean Moriarty from Pixabay

У дослідженні, проведеної компанією OnePoll, вчені опитали 2 тисячі дорослих американців. Вони з’ясували, яку середню кількість часу людина витрачає на перегляд екранів різних цифрових пристроїв.

Виявилося, що середньостатистичний житель США витрачає 4 години 30 хвилин на перегляд телевізора, 4 години 33 хвилини – на екран смартфона, більше 3 годин на ігрові пристрої та майже 5 годин на ноутбук.

В цілому американці витрачають 17 годин 9 хвилин на перегляд екранів цифрових пристроїв щодня. За рік ця кількість сягає понад 6 тисяч годин. Якщо середня тривалість дорослого життя американця – 60 років, то виходить, що 44 роки цьому житті йде на перегляд екранів різних цифрових гаджетів.

Дослідники також відзначають, що ці результати були отримані до початку пандемії. Зараз, на їхню думку, американці витрачають на перегляд цифрових пристроїв близько 19 годин на добу. Приблизно 3 з 4 опитаних заявили, що без гаджетів вони були б «втрачені» під час пандемії.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button