Поради

Xubuntu системні вимоги

Xubuntu – дистрибутив операційної системи, заснованої на ядрі Linux з досить широкими можливостями. При цьому для запуску ця операційна система вимагає вельми скромні за нинішніми мірками системні вимоги.

Вимоги для установки Xubuntu

Для установки з компакт-диска необхідний пишучий DVD-привід, чиста болванка для запису. Образ займає близько 1 Гб. Комп’ютер, на який буде встановлюватися операційна система має бути обладнаний DVD-приводом, з можливістю завантаження з компакт-дисків.

Для установки з USB-Flash необхідний накопичувач об’ємом не менше 2 Гб підтримує USB 2.0 і вище. Комп’ютер на який передбачається установка операційної системи Xubuntu повинен підтримувати завантаження з USB-flash.

Вимоги до процесора Xubuntu

Для роботи Xubuntu необхідний процесор з тактовою частотою не менш 1Ghz. Для комфортної роботи бажано процесор з багатоядерною архітектурою.

Вимоги Xubuntu до оперативної пам’яті

Для запуску Xubuntu досить 512Мб оперативної пам’яті. Однак треба розуміти, що для роботи прикладного програмного забезпечення знадобиться більший обсяг. Для комфортної роботи необхідний обсяг не менше 1 Гб оперативної пам’яті.

Вимоги Xubuntu до hdd

Для мінімальної установки необхідно не менше 7 Гб вільного дискового простору. Рекомендується вивільнити не менш 20Гб для комфортної роботи і можливості збереження даних. Xubuntu вміє працювати з усіма сучасними жорсткими дисками, ssd-накопичувачами.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button