Поради

Як подивитися пароль від вай-фая на комп’ютері

Підключення до інтернету бездротовим способом найчастіше є захищеною процедурою з обмеженим доступом. Тим не менш, є різні способи подивитися пароль від вай-фая на комп’ютері, якщо ви забули його, чи він потрібен з якоїсь іншої причини.

1. Щоб подивитися пароль від вай-фая на комп’ютері, перемістіть курсор миші в правий нижній кут робочого столу, на значок доступу в інтернет, розташований поряд з системним годинником. Натисніть на нього, щоб побачити список поточних бездротових підключень. Клікніть правою кнопкою миші по назві активного підключення і в меню виберіть пункт «Властивості». На вкладці «Безпека» поставте галочку навпроти опції «Відобразити символи» нижче поля з прихованим паролем. Після цього ви побачите поточний пароль.

[ads2]

2. Спробуйте дізнатися пароль від Wi-Fi з договору на підключення послуг інтернету, який ви укладали з компанією-провайдером. Зазвичай в ньому зазначені логін і пароль для підключення як провідним, так і бездротовим способом. Ви можете звернутися до провайдера особисто, якщо установка Wi-Fi здійснювалася фахівцями без вашої участі. У деяких випадках майстри встановлюють пароль самостійно, не інформуючи користувача, тому при необхідності він надається особі, з яким був укладений договір на обслуговування.

3. Подивитися пароль від вай-фая на комп’ютері можна також в настройках до роутера, якщо ви маєте до них доступ. Для входу в налаштування необхідно ввести спеціальний адрес в браузері, вказаний в інструкції до пристрою. У меню параметрів виберіть вкладку бездротового підключення. Ви побачите його назву, а також пароль, який, як і в операційній системі, стає видимим при виборі відповідної опції. Тут же ви можете скинути пароль і поставити новий.

4. Скористайтеся програмою Airocrack, яка знаходиться у вільному доступі в інтернеті і дозволяє подивитися пароль від Wi-Fi на комп’ютері. Запустіть програму і перейдіть до розділу «Тип інтерфейсу», вибравши в ньому модель мережного адаптера. Почніть підбір ключів і дочекайтеся його завершення. Після цього потрібно запустити функцію Airodump, вказавши мережевий адресу роутера і MAC-filter. Створені при підборі ключів перемістіть файли у вікно Airocrack. Це запустить процедуру визначення пароля від вай-фая. Зверніть увагу, що для цього може знадобитися досить багато часу, якщо комбінація є складною.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button