Фото

У Бучі встановлять екохатинки із сонячними панелями для людей, які втратили житло (фото+відео)

У постраждалій від росіян Бучі в Київській області встановлять екохатинки із сонячними панелями для людей, які через військову агресію РФ втратили житло.

Про експериментальний проєкт тимчасового житла від благодійного фонду “Хатинка” розповіли на Facebook-сторінці Бучанської міської ради.

Тимчасові хатинки розмістять у дворах будинків, які зруйновані внаслідок ворожих обстрілів та бомбардувань і не підлягають відновленню. Зокрема, у компанії-виробника вже є замовлення від людей, чиї оселі непридатні для проживання, але вони хочуть жити на своїх ділянках, в окремих помешканнях.

У Бучі встановлять екохатинки із сонячними панелями для людей, які втратили житло. Фото та відео

Будиночки мають площу в 14 квадратних метрів і розраховані на проживання до чотирьох осіб. Виготовлятимуть такі помешкання з переробленої вторинної сировини. На їхніх дахах додатково встановлюватимуть сонячні панелі, які забезпечуватимуть потреби мешканців будиночків в електроенергії за умови, що на земельній ділянці немає світла. Вони будуть утеплені піною та повністю герметичні.

Експериментальні хатинки матимуть усі потрібні зручності: двоповерхові ліжка, шафи, кондиціонер, витяжку, пральну машину, плиту. Передбачено й окремий санвузол із бойлером, туалетом, рукомийником, душовою кабіною та сушаркою для рушників.

У Бучі встановлять екохатинки із сонячними панелями для людей, які втратили житло. Фото та відео

Збирати будиночки будуть за два тижні, а в перспективі — удвічі швидше. Базою стане морський контейнер.

Міськрада запросила інвесторів, які готові підтримати проєкт, і тих, хто втратив власне житло.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button