Земля

У Казахстані з’явився 14-метровий крижаний вулкан (фото+відео)

У Алматинської області в Казахстані з’явився крижаний «вулкан», який став справжньою пам’яткою. Такі крижані структури для цього регіону не рідкість, проте, в цьому році висота «вулкана» побила всі рекорди!

Крижаний «вулкан» наростає взимку на місці підземного джерела, з якого ключем б’є артезіанська вода. На численних фотографіях і відео можна помітити, як з «жерла» дотепер вилітають струменя води!

Місцеві жителі відзначають, що торік «вулкан» був зовсім маленьким, з нього практично не йшла вода, тому він був більше схожий на айсберг. В цьому році природа перевершила саму себе! Крім того, що крижаний наріст вражає своїми розмірами (14 метрів у висоту), поруч з ним також утворилася гірка, яку вже облюбувала дітвора. Тому зараз люди приїжджають сюди не тільки за гарними фотографіями, але і для веселого проведення часу.

Влітку туристи також приїжджають в цей регіон помилуватися місцевою природою. Кегенський район давно славиться своєю красою, тут знаходяться Кольсайскі озера і знаменитий Чаринський каньйон. Як повідомляє місцеве ЗМІ Almaty TV, минулого року, всупереч пандемії, сюди приїхали близько 90 000 туристів!

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button