Головна / Земля / У Китаї спіймали рибу з головою птаха

У Китаї спіймали рибу з головою птаха

У китайській провінції Гуйчжоу, яка розташована на південному заході Китаю недалеко від міста Гуйян, місцеві рибалки виловили дуже дивну рибу.

Тулуб риби, її луска і будова плавців вказує на те, що ця риба з родини коропових, але її голова схожа швидше на голову голуба, ніж на голову коропа.

Причому зовні ця риба не виглядає хворою і вона досить велика, а значить вона цілком добре себе почувала у воді і добре харчувалася. Нічого подібного раніше не зустрічалося і це не звичайна аномалія розвитку риби, а виникає таке враження, що вона є результатом якихось генетичних експериментів.

Але хто здатний схрестити карпа з голубом і головне навіщо це знадобилося невідомим експериментаторам. Що це плоди генної інженерії інопланетян або це справа рук земних учених. Але з якою метою це було зроблено?

Втім схожість з голубом це лише одна з подібностей, просто ця асоціація виникає першою, а ще голова цього мутанта дуже схожа на голову дельфіна. Залишається сподіватися, що цю дивну рибу віддадуть вченим для ретельного вивчення.

 
comments powered by HyperComments