Земля

У Китаї знайшли дикий гриб завбільшки з парасольку

У провінції Гуйчжоу В Китаї був знайдений гриб завбільшки з парасольку. Величезний дикоростучий гриб лінчжі (Ganoderma lucidum) знайшли у високогірному районі, його вага — 4,2 кг, а діаметр досягає 80 см! За словами місцевої жительки Чжен Ланфей, за 75 років свого життя вона ніколи не бачила настільки великий лінчжі, хоча і чула про існування подібних «грибних гігантів» від старших людей.

У китайській медицині цей гриб відомий вже більше 2000 років. Як в Китаї, так і в Японії його застосовують практично від усіх хвороб, однак особливо при хворобах серця, погіршення пам’яті і для підвищення загального тонусу, сповненого життєвою енергією і омолодження. Для кожної мети існує свій рецепт — спосіб приготування настою і дозування. Лінчжі росте на старих гнилих деревах і, як вважається, буквально «вбирає» їх енергію, що залишається після прогниванням дерева. Коріння гриба, тим часом, досягають землі, вбираючи корисні речовини.

Варто відзначити, що дикий гриб лінчжі і сотні років тому було складно знайти — він був доступний, в основному, придворним лікарям і аристократії. При деяких імператорах видавалися укази про здачу всіх знайдених грибів двору. Через рідкість і високий попит з 1970-хх років його почали вирощувати в грибницах, використовуючи пні, частини фруктових дерев, стовбури старих дерев, тирсу і волокна різних порід.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments