Людина

У США вчені стануть платити жінкам за поїдання бананів

У США фахівці Університету штату Айова мають намір провести унікальний експеримент, в рамках якого 12 обраних жінок за гроші будуть харчуватися генетично модифікованими бананами.

Вчені з США встановили, що в ряді африканських країн, в особливості, в Уганді у багатьох жителів спостерігається гостра нестача в крові вітаміну А. Дефіцит цієї речовини призводить до розвитку різноманітних інфекційних захворювань і, як результат, збільшення смертності серед населення. На думку дослідників, вирішити проблему можуть допомогти спеціально створені генномодифіковані банани, що містять бета-каротин, який в організмі перетворюється у вітамін А.

У зв’язку з цим, для випробування такого виду бананів вчені розробили спеціальний експеримент. В рамках проекту будуть відібрані 12 жінок, яким запропонують протягом чотирьох днів щодня з’їдати по три банана, при цьому один з них буде геномодифікованим. Після цього у піддослідних візьмуть проби крові, щоб перевірити, як змінився вміст вітаміну А. За участь у дослідженні жінкам заплатять за 900 доларів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть