Різне

Як боротися з тарганами

Дотримуйтесь чистоту і порядок. Намагайтеся не залишати на ніч брудних тарілок і не поливайте під вечір кімнатні квіти. Щільно закривайте водопровідні крани, а вентиляційні решітки, звідки таргани приходять до нас, не зустрівши привітного прийому у сусідів, затягніть капроном. Забийте всі щілини, а проміжки між стіною і кухонними шафками прокладіть листами поролону або губчастої гуми.

08-02-15-foto-600x338-1

Методи як боротися з тарганами вдома

Згадайте про те, що таргани – теплолюбні комахи і холоду не виносять. Температура, близька до 0 ° С, для них вже сама по собі смертельна, а при -5-7 ° С вони гинуть за 1 хв.

Непогано зарекомендував себе в боротьбі з прусаками практично нешкідливий для людини порошок піретруму (висушені і подрібнені квітки кавказької або долматської ромашки), який розпилюють в місцях скупчення тарганів (20 г порошку на 1 м2). Однак ефективний тільки свіжий порошок, що зберігався не більше півроку.

Як боротися з тарганами. Ведучи з тарганами бої квартирного масштабу, не забудьте і про харчові принади, заправлених бурою або борною кислотою. Якщо ж ваша http://sesdez.ru/ зайде в глухий кут, скористайтеся послугами санітарно-дезінсекційної служби.

Суміш борошна і бури розкладають тонким шаром на картонці або жерстяних кришках від банок, які розставляють під батареями, раковинами, газовими плитами, холодильниками і т.д. Приманка діє кілька днів, потім її потрібно замінити новою. При цьому в кухні не повинно бути води.

Приманка, зневоднює організм комах, готується з 45% борної кислоти, 55% вареної картоплі і невеликої кількості активованого вугілля. З цієї маси скачують кульки розміром з вишню і розкладають їх у місцях, найбільш часто відвідуваних тарганами. Протягом 3 тижнів кожні 3-4 дні старі кульки міняють на свіжоприготовані. При цьому також необхідно закрити тарганам доступ до води, тобто не залишати на раковинах мокрих ганчірок, не поливати на ніч квіти, стежити за тим, щоб водопровідні крани чи не підтікали, а ванна і мийка залишалися сухими.

Відмінних результатів у боротьбі з тарганами домагаються і ті, хто користується сумішшю боракса або борної кислоти і дуже довго (не менше 2 год) варених яєць і картоплі. Яйце очищають, мнуть і перемішують з 1 картоплиною і 1 столовою ложкою боракса або борної кислоти, скачують кульки і діють так само, як у вищенаведених прикладах.

Для знищення тарганів широко використовуються і різні хімічні препарати як закордонного, так і вітчизняного виробництва. Про способи їх застосування ви зможете прочитати на упаковці. Але купуючи той чи інший препарат, не забудьте поцікавитися, для боротьби з якими комахами – повзаючими або літаючими він призначений. Таргани належать до плазуючих комах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button