Різні цікавинки

Годинники Casio Collection на догоду і йому, і їй

Стильове розмаїття на всі випадки життя

Розглядаючи прийнятні варіанти годин того чи іншого бренду не можна з усією визначеністю виділити ідеальний варіант в чоловічій чи жіночій серії наручних аксесуарів. Хоча б тому що кожна людина, як би це банально не звучало, індивідуальна, і те, що може підійти одному, абсолютно не впишеться в образ іншої, навіть, здавалося б, схожої за характером людини.

При вивченні асортименту годинних моделей в лінійці Casio Collection http://www.watch4you.com.ua/casio-casio-collection/ впадає у вічі велика навіть з чисто візуальної точки зору різноманітність продуктів. Тут представлені і простенькі, з електронними футуристичні-масивними індикаторами, і класичні, суворо-функціональні, які так люблять ділові люди, і яскраві, з безліччю цікавих родзинок молодіжні варіанти моделей.

Жінкам теж є з чого вибирати в цій колекції Casio – і спортивні, з електронним табло, і повсякденні, дивляться доречно на зап’ясті бізнес-леді, і оригінальні, варіанти, які підходять для вечірки. Цікаво, чи можливо все ж підібрати оптимальний варіант з лінійки товарів Casio Collection як для чоловіків, так і для жінок? Такий, який би органічно виглядав на руці звичайної людини з натовпу.

42_collection (Копировать)

Сувора сталева простота для впевненої в собі людини

Підбираючи годинник чоловіку потрібно враховувати, що вони повинні виглядати солідно, не відволікати погляд незвичайною формою і божевільним забарвленням. Тобто, мати сталевий корпус з металевою ж застібкою, циферблат під прозорим склом в класичному, витриманму у функціонально мінімалістичному стилі (тобто крім цифр і стрілок на ньому максимум має бути маленьке віконце з датою).

Мабуть, хорошим варіантом серії Casio Collection стане модель Casio MTD-1062D-7AVEF. Класичний тип індикації під прозорим мінеральним склом в сталевому обрамленні корпусу і з металевим браслетом, і легкий натяк на індивідуальність смаку господаря годин у вигляді маленьких наклепок по колу циферблата (біля парних цифр) – що ж, це дійсно хороший вибір будь-якого поважаючого себе чоловіка.

casio-mtd-1062d-7avef (Копировать)

Вибір годин згідно велінню жіночого серця

Жінкам, в силу свого мінливе-особливого погляду на світ зорієнтуватися в асортименті цієї «кассієвскої» колекції буде складніше. Тим не менш, можна зосередитися на ряді таких ознак:

  • Мініатюрність класичного круглого циферблата.
  • Шкіряного, дамського типу ремінець.
  • Певна оригінальність годин, яка вказує на те, що їх власниця не позбавлена смаку.

Навіть побіжний погляд на годинник Casio Collection допомагає визначитися у виборі: модель Casio LTP-2083L-1AVDF напевно припаде до душі будь-якій представниці прекрасної жіночої статі.

casio_ltp_2083l_1avdf_25355 (Копировать)

І, здавалося б, ну що в них може бути цікавого: стандартний стрілочний тип індикації на чорному циферблаті в обрамленні сталевого корпусу (який, до слова, надійно забезпечує водонепроникність), і чорний ремінець, – одягай на руку і носи … Однак, велика кількість маленьких, милих жіночому серцю деталей в дизайні – цілих три хроно-індикатора всередині основного кола, вісім переливаючих металевих точок по хвилинним позначкам, – все це перетворює годинничок в міні-аксесуар, який знімати з зап’ясть зовсім не хочеться.

Джерело: http://www.watch4you.com.ua/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button