Поради

Як обрати ідеальну драбину

Драбина львівМабуть, у кожного хорошого господаря є такий масивний інструмент, як драбина. Зазвичай вона займає багато місця, нею нечасто користуються, а також їх тримають здебільшого на горищі чи у гаражі. Але так було раніше. Сучасні моделі легкі, компактні та багатофункціональні. У цій статті ми розповімо як обрати саме таку.

Матеріал виготовлення

Більшість при слові «драбина» уявляє собі масивну конструкцію із дерева, яку потрібно обов’язково притримувати. Але дерево – це не надто практичний матеріал для такого інструменту. Адже воно важке, недовговічне, вразливе до зовнішніх чинників. Більш практичним є метал. Але ж він також важкий, скажете ви. Річ йде про один із найлегших його різновидів – алюміній. Саме алюмінієві моделі є найкращими для ваших господарства чи роботи. Вони достатньо легкі, а також можуть витримати потрібне навантаження. Тому при виборі драбини не сумнівайтесь – моделі із алюмінію є найкращими.

Види драбин

Може когось і здивує ця інформація, але є кілька видів цих інструментів.

Перший і найпростіший різновид – це приставні. Їхня назва дає зрозуміти, що такі драбини обов’язково потрібно приставити до чогось: до стіни, дерева, огорожі тощо. Ними зручно користуватись тоді, коли вам потрібно вилізти на дах будівлі чи на дерево. Також для роботи із такою моделлю вам знадобиться людина, яка притримуватиме її внизу, інакше ви ризикуєте впасти на землю та отримати травми.

Розсувні драбини – це наступний різновид. Складаються вони із двох приставних. Їх не потрібно тримати та ставити біля опори. Ви можете розкласти її посеред кімнати та без проблем замінити лампочку, або ж поставити ї посеред саду, щоб дістати до високої гілки в саду. Вони є більш функціональними, але й відповідно дорожчими.

Останній та найсучасніший вид – це трансформери. Їх можна розкласти у вигляді приставних або розсувних. Також з таких моделей можна зробити будівельний поміст. Вони багатофункціональні, практичні, легкі, але є у них один мінус – порівняно висока ціна.

Як обрати виробника

Виробників драбин рідко радять продавці, адже у їх виготовленні здебільшого немає нічого складного. Але для покупців все ж є один основний принцип, за допомогою якого можна зробити свій вибір. Пам’ятайте, якщо виробник славиться високою якістю ручних інструментів, то його драбини теж хороші. Прикладом такого в Україні є компанія Intertool. Їхні товари можна знайти в багатьох магазинах, а якість та ціна вас приємно здивують.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button