Поради

Як обрізати сім-карту для iPhone або iPad (відео)

Користувачі продукції компанії Apple разом з придбанням нових iPhone або iPad швидко знайшли рішення по перетворенню стандартної сім-карти в карту нового зразка. Лишень потрібно – просто обрізати стару карту, підігнавши її таким чином під Айфон. Всі сім-карти, незалежно від того, який у вас оператор, обрізаються однаковим абсолютно способом. А тому інструкція, як обрізати стандартну SIM-карту до MicroSIM (мікро сім), підійде для всіх власників Айфона.

10-12-14-foto-600x424-1

Вам знадобиться

– Стандартна сім-карта;
– Ножиці;
– Олівець, добре заточений;
– Лінійка.

Інструкція

1. Зрозуміло, що повинен бути шаблон мікро сім-карти, за яким слід обрізати стандартну. Ідеальним варіантом буде роздрукувати шаблон на принтері, але якщо такої можливості немає, то слід просто запам’ятати його габарити: 12х15 мм.

2. Сім-карту потрібно розташувати вгору чіпом, зріз куточка при цьому повинен бути угорі ліворуч. Праворуч від краю карти слід окреслити смужку шириною 1,5 мм і акуратно зрізати її ножицями.

3. Далі будемо зрізати нижню частину сім-карти, нам знадобиться видалити приблизно 1 мм. Все відбувається в тій же послідовності: за допомогою олівця і лінійки прокреслюють лінію зазначеної ширини, потім вона обрізається.

[ads2] 4. Щоб обрізати сім-карту для iРhone далі, лінійкою слід відміряти 2 мм зверху і прокреслити лінію. Перш ніж відрізати верхній край, потрібно переконатися, що ширина новонародженої карти буде дорівнює 12 мм. Якщо всі розміри співпадають, то можна акуратно обрізати смужку по верхній лінії.

5. Залишилося обрізати останню сторону зліва. Від обрізаного з правого боку краю слід відміряти 15 мм. Ширина зрізаємої смужки буде приблизно дорівнює 8 мм. Зрізаємо.

6. На цьому етапі сім-карта майже готова, залишилося лише зрізати куточки. Три з них підрізають тільки ледь-ледь, а четвертий зріз буде виглядати як прямокутний трикутник, 2 сторони якого будуть рівні 2 мм.

7. Готову обрізану карту вставляємо в слот Айфона, таким чином приміряючи її. Якщо виникне необхідність – слід її трохи підрізати.

10-12-14-foto-600x390-2

8. Якщо все ж після спроби обрізати сім-карту під Айфон вона не запрацювала, то напевно ви помилилися під час підрізання, ну або карта виявилася старого зразка. У такому випадку все ж таки доведеться звертатися до оператора, він замінить її на MicroSIM.

9. Але є більш легкий спосіб обрізати сім-карту для iPhone, скориставшись готовим роздрукованим шаблоном. Лишень треба – закріпити шаблон на карті за допомогою двостороннього скотча і по ньому обрізати все зайве. Таким же способом можна зробити нано сім-карту з MicroSIM або стандартної карти.

http://youtu.be/FO7yFLKLiks


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button