Поради

Як орендувати кавове устаткування

Кожен любитель кави добре знає, як напій підвищує працездатність і тонізує. Але що робити, якщо в офісі немає кавоварки? Оренда кавомашини розв’яже цю проблему і дозволить персоналу насолоджуватися в перервах між роботою гарячим напоєм. Компанія Siba-cafe пропонує кращі кавоварки в оренду всім бажаючим. Ви можете взяти апарат напрокат себе додому або в робочий кабінет.

Оренда кавоварок

Послуга компанії широко затребувана. Орендовану техніку можна використовувати в торговому центрі, ресторані, кафе і на своїй кухні. Якщо ви є власником бару, то зовсім не обов’язково купувати дороге обладнання, щоб запропонувати гостям закладу гарячу каву. Скористайтеся послугою з оренди кавоварок.

Компанія Siba-cafe є офіційним дистриб’ютором кавового обладнання. Фірма пропонує в довгострокову оренду:

• капсульні кавомашини;
• автоматичні кав’ярні;
• вендингові автомати;
• зернові кавові апарати.

Автоматичні кав’ярні можна використовувати на відкритих майданчиках, а зернова кавоварка підійде для офісу. Ви можете орендувати дороге кавове устаткування провідних італійських фірм Necta, Bianchi, Lavazza тут https://siba-cafe.com.ua/ — компанія існує на ринку з 1999 року.

Фірма є першопрохідцем в сфері вендингу і щороку вдосконалює свої навички. Фахівці компанії стежать за випуском апаратів-новинок і інноваціями на ринку кавового обладнання. Нині компанія — справжній експерт у світі вендингу.

Компанія пропонує організаціям широкий спектр послуг. Ви можете звернутися до фахівців фірми для установки кавоварки. За довгі роки своєї діяльності компанія встановила понад 20 тисяч різних апаратів.

Кожен клієнт отримує в допомогу персонального менеджера, який надалі вирішує всі питання. Якщо ви вирішили орендувати кавоварку для свого будинку, то отримаєте апарат абсолютно безкоштовно. Існує тільки 1 умова безкоштовної оренди — доведеться купити в Siba-cafe натуральну високоякісну каву.

Професійне кавове устаткування дозволяє готувати неповторний гарячий напій. Техніка:

• відрізняється високою надійністю;
• має сучасний дизайн;
• оснащена різними опціями;
• має окремі настройки для кожного виду напою;
• дозволяє готувати бездоганну каву.

Ви можете взяти в оренду невеликий компактний апарат, який вдало поміститися в офісі або на кухні. Кожна кавоварка зручна і проста в застосуванні і має високу продуктивність. З орендою кавоварки не забудьте замовити кавові зерна відмінної якості. Обслуговування техніки виконується коштом компанії.

Кава для вендингу

Бажаєте скуштувати преміальну каву? Зерновий високоякісний продукт можна придбати разом з орендою кавомашини. Готовий напій має вишуканий тонкий смак і залишає приємний післясмак.

Апарати, які компанія дає в оренду разом з покупкою кави, має додаткову веріабельну камеру, яка створює необхідні параметри тиску і забезпечує приготування дуже смачного насиченого напою.

Ви можете купити продукти з вершковими нотками, зі спеціями й шоколадом. Лінійка зернової кави створена спеціально для автоматичних апаратів. Смак кожного готового напою ідеально збалансований.

Якщо у вас є бажання щоранку насолоджуватися кращою бразильською кавою, не варто нехтувати вигідною пропозицією Siba-cafe. Компанія пропонує тільки сертифіковану каву, яка відповідає найвищим екологічним стандартам.

Кнопка «Наверх»
Закрыть