Поради

Як організувати корпоратив у форматі музичного фестивалю?

Кількість корпоративних заходів у творчому форматі щороку зростає. Сьогодні компанії дбають про максимальну залученість співробітників і пропонують їм активну участь у програмі свята. Корпоратив у Львові можна провести не тільки в офісі, а й у відпочинковому комплексі, де є безліч можливостей для веселощів.

корпоратив у львові

Для яких компаній підійде «музичний» корпоратив?

Якщо компанія зовсім маленька, можна підготувати один виступ до Дня компанії або Нового року. Можливо, ви маєте кілька підрозділів у різних частинах міста чи країни. Тоді можна провести відбіркові тури для підготовки фінального шоу. Тобто ідея з музичним фестивалем для корпоративу підійде для компаній від 30 до 5000 чоловік.

Виступ колег дивитися завжди цікавіше, ніж традиційні музичні блоки кавер-груп. Особливо, якщо ви зумієте заздалегідь підігріти ажіотаж навколо події через соціальні мережі та внутрішні корпоративні чати.

Як це можна організувати?

Такі фестивалі можуть проходити з різним розмахом: фінансова можливість для залучення професійних режисерів, викладачів вокалу та хореографії, музикантів і бек-вокалістів. Найдешевше використовувати готовий «мінус», а підготовку номера доручити самому виконавцю. У цьому випадку витрати будуть на звукове та світлове обладнання, ведучого та послуги режисера заходу.

Запрошення музикантів і бек-вокалістів відразу виводить ваше свято на новий рівень. Якщо ще додати кілька репетицій із викладачем по вокалу – це покращить загальний ефект шоу.

Для підтанцьовування можна попросити виступити співробітників компанії. Це може бути складно, адже парою репетицій навряд обійтися. Але й не завжди знайдуться ентузіасти, які готуватимуть свої номери пів року, орендуючи зали для репетицій. Можливо, ви захочете запросити досвідченого хореографа, який зможе поставити більш ефектні танцювальні номери до кожної пісні.

Дуети з професійними співаками з кавер-групи – ще один варіант для самодіяльного концерту. Номери вийдуть максимально ефектними. Це відмінний вихід для співробітників, які можуть добре заспівати тільки частину пісні (наприклад, через брак діапазону).

Ідеї, які можна втілити в життя

1. Подія в одному стилі

Це може бути реп-, поп- або рок-фестиваль. Як варіант – організувати свято бардівської пісні, народної чи фольк-рок. В кожному випадку підбирається репертуар, костюми, оформлення майданчика, рекомендується певний дрес-код для гостей.

2. Дискотека 80-х або 90-х

Дивно, але молоде покоління співробітників знає мелодії тих років, нехай навіть в обробці сучасних виконавців. Тут великий вибір: ви берете хіти не одного року, а цілого десятиліття.

3. Пісні з кінофільмів або мультфільмів

Підійдуть фільми та мультфільми з різних країн і різного періоду. Співробітникам подобається те, що можна підібрати костюм і приміряти кіношний образ. Виступи виходять більш розкутими, адже співати потрібно «не за себе», а за персонажа.

4. Шоу перевтілень

Потрібно підібрати максимально вдалі типажі для співробітників, які вміють співати. Концерт складатиметься з хітів усіх часів і народів, а переможе той, кому вдасться найкраще з усіх наблизитися до оригіналу й мати найбільш ефектний виступ. Наслідувати потрібно не тільки манеру виконання, але й поведінку артиста на сцені.

Ми запропонували вам декілька ідей, як можна провести музичний корпоратив. Але ваша фантазія необмежена – тож експериментуйте, щоб провести час весело та незабутньо!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button