Поради

Де збирати їстівні гриби?

На Україні гриби збирають в різних регіонах починаючи з кінця квітня і практично до листопада.

Съедобные грибы - где собирать?

Є особливі ознаки, за якими можна зрозуміти, що в лісі ростуть їстівні гриби.

1. Їстівні гриби ростуть і в листяних, і в ялинових лісах. У березняку збирають білі, підосичники, підберезники. Шукайте місця, де трава не надто висока.  Для їстівних грибів потрібно сонце, вони вибирають відкриті галявини і мохи поруч зі стовбурами дерев.

2. Їстівні гриби хвойних лісів – маслюки, рижики, козенята, білі, опеньки. Шукати їх потрібно довкола пнів. Люблять їстівні гриби і молоду ялинову поросль. Там більше сонця, але при цьому достатньо вологи і тіні.

3. Їстівні гриби люблять яри, канави. Пройдіться по околиці лісосмуги – там можна знайти підберезники, підосичники, сироїжки.

4. Важливо не тільки місце, де збирати їстівні гриби, але і коли. Ідеальний час для них – з червня по кінець вересня. Зачекайте поки пройде сильна злива. Через день-два після нього, якщо температура досить тепла і світить сонце, підуть гриби.

5. Вибирайте місцевість, де немає сіл і сіл з великою кількістю жителів. У глухих лісах є грибні місця, де можна зібрати кілька кошиків їстівних грибів буквально за пару годин.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button