Поради

Як організувати простір для успішних переговорів

На успішний результат зустрічі можуть впливати будь-які дрібниці. Найчастіше переговорний зал потрібен в представницьких цілях, тому його розміщують в зоні, пов’язаної з клієнтами. У такого місця багато функцій:

  • корпоративні наради;
  • відпочинок співробітників;
  • спілкування з партнерами, клієнтами;
  • внутрішнє навчання.

Станом переговорного офісу працівники або партнери фірми судять про статус, надійності організації.Замовивши меблі для офісу від enrandnepr.com.ua, Ви забезпечете вдале проведення ділових зустрічей.

Види переговорних

Обробку виконують в нейтральних кольорах, які не відволікають увагу співрозмовників від важливих питань. Проектуючи інтер’єр спочатку визначають цілі, основа вибору – вид діяльності, позиціонування компанії. Є кілька підходів при облаштуванні переговорного залу.

Корпоративний

Цілі таких переговорних – відповідність завданням, рівню підприємства. Площа призначена для внутрішнього використання, функціональна, влаштована з мінімальними витратами. При підборі меблів воліють багатофункціональність, мобільність, єдиний стиль з іншою обстановкою офісу, щоб швидко міняти інтер’єр під різні заходи.

Звичайні предмети – складні меблі, перегородки. У вільний час зал може служити кімнатою відпочинку з м’якими меблями, столиком, буфетом. Корпоративне приміщення для службового користування розташовують у внутрішній частині офісу. Організувати простір грамотно простіше, якщо купити стіл для переговорів там, де вам рядить здоровий глузд.

Закритий

Такий вид не потребує великої площі, головне завдання – створення неформальної обстановки для відвертої розмови. Місце такої кімнати – біля кабінету керівника. До моделі закритої переговорної відноситься організація VIP-зони з ексклюзивним дизайном. Доступ до приміщення є у керівництва, які є значущими клієнтів. Предмети мистецтва, комплект меблів, технічне обладнання – все підбирається за вищим класом. Це рішення для компаній, що бажають продемонструвати, зберегти свій імідж.

Загальний

Універсальний варіант з лаконічним, функціональним дизайном. Просторий зал підходить для зборів будь-якого рівня, при необхідності вміщує велику кількість людей. Меблі вибирають просту – зручні крісла, довгий стіл із закругленими кутами. Можна створити кілька маленьких кабінетів, замість одного.

Особливості обстановки

Кабінети для нарад, аудієнцій з клієнтами, навчання роблять просторими, використовують мінімум зайвих деталей. Підходять невибагливі рослини, нейтральні картини, фотографії. Додаткові елементи: стелаж, трибуну для виступаючого, тумби набувають тільки при необхідності.

У кімнаті доречні стандартні стільці, вироби з натуральної або штучної шкіри в стилі інтер’єру. Знайдіть ідеальні офісні конференц-крісла на сторінці, щоб гарантувати комфорт кожному учаснику бесіди. Стільця або крісла повинні мати анатомічну конструкцію, щоб довго сидять в одній позі люди не відчували втоми.

Меблі підбирають зручну, легку, мобільну. Хороший варіант – ергономічна модульна система столів, де окремі предмети можна компонувати в потрібну конструкцію в залежності від числа учасників.

Правильная мебель для интерьера переговорной комнаты. Столы, офисные конференц-кресла в деловом стиле

Приділяють увагу технічному оснащенню. Це не обов’язкові елементи: проектор, колонки, екран, комп’ютери, плазмова панель. Але там, де вони потрібні, пристрої повинні працювати бездоганно. Від якості відтворення залежить успіх презентації. У деяких залах знадобляться додаткові розетки для підзарядки гаджетів або техніка для відеоконференцій.

Якщо переговори проходять рідко, але вимагають великого простору, використовують мобільні перегородки. Зони просто розділити на частини або об’єднати перед масштабним заходом. Визначте цілі і купуйте обстановку з урахуванням площі. Потрібно залишити відстань між сидячими і не менше метра від стіни до столу, щоб переміщатися вільно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button