Поради

Як отримати кредит без довідки про доходи

Будь-яка фінансова організація хоче убезпечити себе від невиплат, з цієї причини платоспроможність кожного клієнта завжди ретельно перевіряється. У переліку документів, які потрібно надати в банк, в переважній більшості випадків вказана довідка про доходи. Але є деякі люди, які не бажають або з яких-небудь причин не можуть пред’явити довідку, яка підтверджує їхню платоспроможність. Перш за все, це громадяни, які хочуть взяти гроші в кредит, але працевлаштовані вони неофіційно. Іншим же необхідно максимально швидко отримати грошові кошти, тому вони хочуть скоротити кількість бюрократичних процедур.

Що ж робити в цьому випадку? Якщо вам потрібно в найкоротший час отримати гроші, а можливості оформити довідку про доходи у вас немає, ви можете звернутися в фінансову організацію, де позика надається без пред’явлення цього документа. Одніює з них є сервіс CreditOn.

Чому українці обирають сервіс CreditOn

Безліч громадян України звертаються в онлайн сервіс для отримання миттєвої позики. Причин цього буває велика кількість. Згідно зі статистичними даними, найчастіше жителі України беруть позику до заробітної плати, оскільки далеко не всім на роботі її видають вчасно. Крім того, часто кошти потрібні після відпустки, або коли необхідно оплатити будь-які послуги або товари.

Кредит без довідки, що підтверджує платоспроможність, дозволяє істотно заощадити час і отримати необхідні кошти тим людям, у яких відсутня офіційна зарплата.

CreditOn є простий спосіб отримати кредит без довідки про доходи, що працює в режимі онлайн, і допомагає швидко вирішити фінансові труднощі. Отримати грошові кошти клієнта зможе, не покидаючи своєї квартири. Оформити кредит ви зможете, перебуваючи в будь-якому куточку України. Все, що необхідно для того, щоб отримати гроші – це комп’ютер або будь-який мобільний пристрій, в якому є доступ до Інтернету.

Хто зможе отримати кредит без довідки про доходи?

Умови отримання позики прості:

  • позичальник повинен бути старше 18 років;
  • отримати гроші може тільки громадянин України.

Переваги оформлення кредиту на сайті CreditOn

CreditOn – сучасний сервіс, який надає мікрокредити в режимі онлайн. Витративши всього 15 хвилин часу, ви зможете отримати до 15 тисяч гривень на вашу банківську картку, не виходячи при цьому з дому. Кредит можна отримати на будь-які потреби. Для оформлення потрібні лише доступ до мережі Інтернет. Крім того, сервіс надає своїм клієнтам наступні переваги:

  • кредит оформляється миттєво без довідки про платоспроможність і поручителів;
  • вигідні умови кредитування;
  • за кожну тисячу гривень клієнт оплачує лише 19 гривень в день;
  • для оформлення позики необхідно надати тільки паспорт та ІПН;
  • Ви платите за лише фактичні дні, в які користувалися позиковими засобами;
  • ймовірність видачі кредиту дуже висока і становить від 80 до 90 відсотків.

CreditOn дає гарантію збереження ваших персональних даних. Мікрокредит можна оформляти цілодобово, 7 днів на тиждень. Щоб заповнити заявку, потрібно внести свої паспортні дані і номер банківської картки, саме на неї будуть зараховані кошти. Це може бути картка, випущена будь-яким українським банком.

CreditOn – зручний і нескладний спосіб отримання необхідної суми грошових коштів на власні потреби. Головне – спочатку брати саме ту суму, яку ви точно зможете повернути вчасно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button