Відео

Нова технологія дозволить стати віртуальним пасажиром в машині

Новий пристрій було представлено на виставці CES 2019. Voyage XR має набір датчиків, сенсорів і камер, які встановлюються всередину автомобіля, а також інтегрований з ними шолом віртуальної реальності. Завдяки такій системі людина може бути віртуально присутня в машині.

Voyage XR можна використовувати з різними цілями. На ньому можна навчати водіїв вантажівок, або ж використати його для нагляду за дітьми, яким дозволили покататися на батьківській машині. Літні члени родини, які не можуть відправитися в далеку подорож разом з усіма родичам, завдяки Voyage XR можуть побути разом з сім’єю — і не домовившись телефоном, а з ефектом «повного занурення».

Сам водій теж може бачити віртуального пасажира у своїй машині: його «аватар» з’явиться в дзеркалі заднього виду. Пасажир, у свою чергу, може змінювати кут огляду всередині машини, проектувати на передню панель авто фотографії і навіть говорити з водієм. Так що напевно ті автолюбителі, які в поїздках рятуються від настирливих укажчиків, такою системою користуватися не стануть.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments