Поради

Як підготуватися до здачі іспитів з правил дорожнього руху

Щоб отримати водійські права, необхідно скласти іспити з теоретичних питань і практичних навичок. І саме тести з Правил Дорожнього Руху підлягають перевірці першими. Без успішного складання не вдасться перейти до другого екзаменаційного етапу. Вони викликають численні запитання майбутніх водіїв, адже заплутатися і розгубитися на іспиті дуже просто, навіть при 100% знаннях теорії. Однак, якщо прислухатися до рекомендацій фахівців, здача ПДР не викличе складнощів і пройти її можна буде за один раз. До речі, тут тести ПДР можна спробувати пройти онлайн, щоб перевірити свої знання.

Правила підготовки до іспиту з теорії

Підготовка з теоретичних занять повинна бути серйозною. Необхідно уважно слухати викладача і займатися самостійно у вільний час. На допомогу прийдуть теоретичні матеріали, інформація та тестування в мережі Інтернет.

Що ще слід врахувати?

  • Не варто зубрити правила – їх потрібно детально розібрати і зрозуміти. Адже визубрена інформація не затримується довго в пам’яті, а під час хвилювання відразу ж зникає. Якщо щось незрозуміло на теоретичному уроці, тоді необхідно відразу ж уточнити у викладача ці нюанси. Завжди можна підійти до нього окремо, після занять.
  • Вивчати ПДР потрібно тільки свіжі, поточного року. Кожен раз в правила вносять зміни тому, вивчивши старі, можна запросто не пройти іспит.
  • Вивчати Правила можна за спеціальними брошурами з питаннями й відповідями, аудіо матеріалами. Тут слід покладатися на власні здібності засвоювати нове, яким чином саме ваш розум краще сприймає інформацію. Також допоможе і конспектування лекцій.
  • На практичних уроках варто застосовувати освоєні Правила. Це допоможе зміцнити знання.
  • Обов’язково потрібно пройти онлайн тестування перед іспитом, що не тільки закріпить знання, а й дасть можливість зрозуміти, в якому форматі буде він проходити. Краще це зробити не один раз.

Сьогодні підготуватися до здачі ПДР не складе труднощів, адже в глобальній мережі є численні сервіси з екзаменаційними білетами з питаннями й відповідями на них. Інформація знаходиться у вільному доступі. Головне – приділити навчанню час, поки йде навчання в автошколі, а не приступати до вивчення матеріалу безпосередньо перед самим іспитом.

Як поводитися на іспиті з теорії водіння

У домашніх умовах, проходячи тестування і відповідаючи на 20 питань за 20 хвилин, можна цілком успішно скласти іспит. Однак, перебуваючи на місці, багато людей губляться і хвилюються. Тому дуже важливо, крім наявності знань, вміти себе правильно поводитися на іспиті.

  • Навіть при сильному хвилюванні перед цією подію не варто приймати заспокійливі засоби ні ввечері, ні, тим більше вранці. Це загальмує реакцію і не дозволить вкластися в заданий період часу.
  • Щоб не мучитися переживаннями і не перехвилюватися, намагайтеся увійти в кабінет в першій групі. Буде «страшно», але саме цей маневр дасть можливість успішно пройти тестування.
  • Правильне складання тесту зводиться до того, що відповідати відразу ж варто на ті питання, які не викликають сумнівів. Складні завдання пропускають і залишають на потім, щоб трохи подумати в кінці заявленого часового проміжку.
  • Пам’ятайте, в питаннях міститься інформація, яку викладали в автошколі. Але деякі з них можуть бути представлені в іншому, незвичному формулюванні. Просто включайте логічне мислення і продовжуйте відповідати на каверзні питання.

Не варто панікувати – підготовленість до здачі Правил, добросовісне навчання в автошколі і грамотна поведінка на тестуванні дозволять з першого разу пройти його успішно. Незважаючи на хвилювання, переживання і незрозумілі питання, переформульовані якраз для заплутування учнів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button