Поради

Як підібрати дитяче харчування, щоб воно приносило дитині користь та задоволення?

Підбір дитячого харчування – надважливе завдання для батьків, адже від того, що малюк споживає, залежить його самопочуття, настрій, рівень ситості, показники зростання та розвитку. У цій статті ви дізнаєтесь, як правильно обрати дитяче харчування та яким чином активувати у дитини апетит. Також розгляньмо, чому таку продукцію варто замовити на сайті mams.family – в інтернет-магазині для веселого дитинства та безтурботного батьківства!

Як правильно вибрати дитячі продукти? Замовляйте корисне та смачне харчування від інтернет-магазину Мамс фемілі!

Щоб малюк активно зростав і розвивався, добре себе почував у фізичному й емоційному плані, вам слід враховувати певні критерії перед тим, як купити дитяче харчування. До основних належать:

  • Вік дитини. Зрозуміло, що раціон для немовлят суттєво різниться від їжі для старших дітей. Дитяче харчування для новонароджених – це корисні та поживні молочні суміші, грудне молоко чи змішане вигодовування. Починаючи з 4-6 місяців, дитині актуально вводити перший прикорм у вигляді збалансованих кашок, овочевих і фруктових пюре, поживних ласощів. 
  • Індивідуальні особливості. Обираючи найкраще дитяче харчування, простежте, чи немає у малюка алергії на той чи інший компонент та чи не погіршується його самопочуття після споживання їжі. Найкраще у таких випадках проконсультуватися з педіатром.
  • Різноманітність. Дитячі продукти мають бути збалансованими, проте це не означає, що при введенні першого прикорму не слід експериментувати. Урізноманітнюйте раціон малюка, даючи йому пюре та кашки з різними смаками. Чим колоритнішим буде дитяче харчування – тим більше бажання його споживати буде у малечі. 
  • Користь і смакові якості. Їжа, яку споживає малюк, має бути поживною, тобто містити білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінерали тощо. Вкрай важливо, щоб їх вміст був максимально збалансованим.

Як зробити так, аби найкраще дитяче харчування смакувало ще краще?

Процес прийому їжі завжди буде цікавим, коли ви заздалегідь подбаєте про такі важливі моменти:

  • вигляд посуду: намагайтесь притягнути увагу малечі яскравими тарілочками, столовим приладдям з зображенням чи у вигляді улюблених мультиплікаційних героїв;
  • стиль подачі: приділіть увагу не лише смаковим властивостям страви, а й її оформленню;
  • нові рецепти: експериментуйте, готуючи їжу для малечі в різних виконаннях;
  • користь: дитяча їжа повинна бути смачною, проте ніколи не варто нехтувати її безпекою для здоров’я малюка та користю для його організму.

Щоб ваш малюк відмінно почувався й  активно зростав, вам варто купити дитяче харчування в інтернет-магазині MAMS Family!

Магазин дитячого харчування МамсФемілі пропонує широкий асортимент продукції з моменту народження. Він співпрацює з провідними брендами Мамако, Гербер, Нан, Нестле тощо. Також є в наявності збалансоване дитяче харчування Hipp – суміші з перших днів життя, фруктові й овочеві пюре, молочні та безмолочні каші тощо. В магазині МамсФемілі ви знайдете все для відмінного самопочуття, хорошого настрою й активного розвитку малюка. Виникли питання – звертайтесь до кваліфікованих консультантів, які порадять, що обрати у тих чи інших ситуаціях, проте попередньо не забувайте про візит до педіатра. Купити дитяче харчування найвищої якості в Mams family – це проявити турботу до дитини та забезпечити її всім необхідним! 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button