Поради

Як полагодити гребний тренажер?

Власний гребний тренажер вдома — це зручний спосіб ефективно робити кардіотренування у будь-який час. Та чи замислювалися ви про те, що таке обладнання потребує регулярного обслуговування? Якісний догляд допомагає продовжити термін користування кожним тренажером.
Своєчасно помітивши зношування деталей, ви можете замінити їх, щоб не було ані значної шкоди механізмові, ані загрози вашій безпеці. Регулярне технічне обслуговування гребного тренажера є надважливим для підтримання його гарного стану протягом тривалих років.

Гребний тренажер купити Київ

У чому полягає обслуговування гребного тренажера?

Щоб тренування були безпечними та продуктивними, а робота тренажера — безперебійною, треба час від часу чистити механізм та робити його технічне обслуговування. Це дозволить зберігати гармонію з такою важливою для підтримання фізичної форми машиною, а також вчасно дізнатися про потребу замінити окремі деталі. Якщо хочете провести технічне обслуговування власноруч в домашніх умовах, здійсніть наступне:

Візьміть собі за звичку щоденно протирати тренажер після завершення тренування. Це буде запобіжним заходом проти накопичення поту, буду та пилу, котрі можуть згубно вплинути на машину. Особливу увагу приділяйте напрямній, слідкуючи за її чистотою та плавністю роботи.

направляюча для гребного тренажера
Протирати тренажер, що імітує веслування, можна м’якою вологою ганчіркою. Не застосовуйте абразиви чи розчинники для пластикових елементів. Пильнуйте, щоб на цифровий монітор не потрапляла волога, адже при відмовленні монітора є небезпека ураження електричним струмом.

Подивіться, чи є на педалях та їхніх ременях ознаки зношування або пошкодження. Не пожалкуйте часу на це. Його треба дуже мало для виконання такого простого, але важливого огляду. Своєчасно помітивши, що ці елементи скоро зносяться, ви зможете замовити їх та замінити. Якщо ж станеться раптовий вихід цих деталей з ладу, вам доведеться чекати на замовлення та заміну, а для цього треба буде робити небажану перерву між заняттями.

ремені для ніг для гребного тренажера

Зверніть увагу на шви та руль ремінного привода.

Перевірте, чи немає пошкоджень. Загальне зношування може призвести до розходження швів, а згодом і пошкодження руля. Таке погіршення стану складника конструкції може ймовірніше буде спричиняти дискомфорт під час тренувань, тож деталь потребуватиме заміни.

Перевірте та затягніть обладнання, якщо є така необхідність

Регулярне користування тренажером викликає вібрацію, яка поступово послаблює деталі. Саме тому радимо 1 раз на місяць перевіряти обладнання тренажера на наявність погано затягнутих гвинтів чи болтів та виправляти цю ситуацію. Так ви підтримуватимете бездоганний стан машини.

Якщо під час чергового огляду ви помітили ознаки зношування і не знаєте, як дати раду тренажеру, зв’яжіться з нами. Ми допоможемо підібрати підхідні деталі. Своєчасне технічне обслуговування та догляд за тренажером для веслування гарантує вам ефективні тренування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button