Поради

Навіщо потрібно очищати воду?

Звідки ми беремо в основному питну воду. Близько 70% питної води очищенна з річок та озер і лише 30% з-під землі. Звичайно, підземні джерела вважаються найбільш захищеними, проте навіть вони останнім часом все частіше вражені технічними відходами. І лише один відсоток цієї води відповідає першому класу, тобто класу на який розрахована технологія обробки, тобто коагуляція, відстоювання, фільтрації та знезараження хлором. Звичайно, хочеться сподіватися, що серйозних проблем зі здоров’ям у людей через погану неякісну воду не буде. Що держава, в якій ми живемо, знайде гроші на нові методи очищення води. І все-таки якщо ви сумніваєтеся в якості води, яка тече у вас з крана, то найкраще скористатися деякими методами її додаткового очищення. Наприклад, можна дати воді деякий час відстоятися і потім прокип’ятити її і покласти срібний предмет. А також як більш простий варіант використовувати фільтри для очищення води, які ви придбали, завітавши в http://filtry.org.ua/.

07-07-15-foto-600x450-1 (2)

Навіщо потрібно очищати воду? Ні для кого не секрет, те, що у водопровідній воді міститься дуже багато небезпечних і одночасно отруйних речовин. Якщо тільки подумати, що багато очисних станцій в країні були побудовані ще на початку або середині минулого століття, і до сьогоднішнього дня досить вже застаріли, то відразу можна розуміти якої якості йде вода з під кранів наших квартир. До того ж потрібно враховувати, що щорічне навантаження на очисні споруди незмінно зростає. Це відбувається через постійне збільшення у питній воді, а також у зв’язку з тим, що вихідна вода, яка потрапляє на очисні споруди, з кожним роком стає все бруднішою. Але, навіть не дивлячись на це, після необхідних очищених процедур, вода стає придатною для вживання, навіть не дивлячись на те що дуже часто і пахне хлоркою.

А що таке хлор кожному з нас дуже добре відомо. По-перше це дуже сильний концераген, який викликає ускладнення зі здоров’ям у тому числі сприяє утовренню ракових захворювань клітин. Безумовно, якщо порівнювати хлоровану воду і неякісну забруднену побутовими відходами воду, то більшість з нас вибере воду із запахом хлорки, ніж неякісну воду, від якої на землі щорічно вмирає близько дев’яти млн. людей.

Забруднена вода – це основна причина безлічі хронічних захворювань, тому якщо вже хоч якось себе убезпечити, у воду додають хлор, який вбиває хвороботворні організми і в певній мірі приносить безперечну користь. Однак у хлора є й негативні сторони. Хлор для знезараження води застосовується досить давно і в часи його початку застосування, це було досить виправданим рішенням. Без хлору у воду проникали б кишкові інфекції, що стало б справжньою катастрофою для жителів, які користуються водопровідною водою. Але сьогодні прогрес не стоїть на місці. І з кожним роком з’являються і розвиваються все нові методи очищення води, а також застосовуються новітні хімічні сполуки.

Хлор досить активний елемент. Його складові не випаровуються та не виходять з води у вигляді газів. У домашніх умовах видалити хлор з води цілком реально. Досить використовувати звичайний фільтр для води, який містить активоване вугілля. Саме ця речовина ефективно адсорбує, тобто поглинає хлорвміщуючі речовини з води і дає можливість вживати в їжу практично ідеальну за якістю питну воду.

Головне пам’ятати про те, що картридж з вугільним наповненням має свій термін експлуатації. І необхідно стежити і найголовніше своєчасно його замінювати, з метою поліпшення ефективності фільтрування водопровідної води. Крім того що фільтр видаляє хлорвміщуючі речовини, він також видаляє з водопровідної води інші домішки. Тому використання фільтра, це не просто необхідність це обов’язок кожного хто піклується про своє здоров’я. Не варто забувати, що очищення питної води є основним складовим елементом сучасного життя. На сьогоднішній день доступно безліч варіантів систем фільтрації, починаючи від звичайних фільтрів глечиків і закінчуючи найсучаснішими проточними системами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button