Поради

Як правильно вибрати декоративну штукатурку?

Визначтеся з приміщеннями, які Ви хотіли б декорувати. На початковому етапі, потрібно підбирати декоративну штукатурку в залежності від призначень приміщень і умов експлуатації. Для внутрішнього оздоблення звичайних житлових кімнат – підходять практично будь-які штукатурки, оскільки умови експлуатації не особливо жорсткі. Якщо це фасад будівлі – то підійде фасадна , що володіє підвищеною захищеністю від сонця і вологи. Також фасадна декоративна штукатурка підійде для ванної кімнати і приміщень з підвищеною вологістю. Приклади фасадних штукатурок: Crosta (ефект кори дерева), Stucco Rilevato (ефект вапняку), Travertino (ефект каменю “травертин»).

Дослідіть стіни обраних приміщень. Декоративні штукатурки можна умовно розділити на гладкі і фактурні. Якщо Ваші стіни ідеально вирівняні, то на них можна наносити будь-яку декоративну штукатурку (при цьому вона задовольняє умовам експлуатації приміщень). Якщо ж стіни немає бажання ідеально вирівнювати, то можна скористатися фактурною штукатуркою – за рахунок товстого шару нанесення вона приховає нерівності стіни. Приклади фактурних декоративних покриттів: декоративна штукатурка Marmur, Crem-plast, Stucco Rilevato.

Визначіться зі стилем Вашого інтер’єру. Яким Ви хочете бачити Ваш інтер’єр? Найбільш популярні стилі: Екостиль, Хайтек, Гламур. Якщо Вам складно визначитися зі стилем, то скористайтеся послугами професійних дизайнерів інтер’єру – вони вивчать Ваш об’єкт і запропонують Вам кілька варіантів дизайну на вибір. Деякі дизайнери роблять 3Д візуалізацію простору Вашого інтер’єру – так що Ви можете достовірно уявити його майбутній вигляд і зробити вибір декоративної штукатурки, який Вам до душі.

Залежно від обраного стилю і ефектів, яких хочете досягти, необхідно підібрати декоративну штукатурку, яка забезпечить дані ефекти. Найбільш популярні декоративні штукатурки: Stucco Seta (ефект шовку, ефект оксамиту), венеціанська штукатурка Stucco Veneciano (ефект мармуру), Antico Parete (ефект старої мінеральної стіни), Pelle (ефект шкіри, ефект замші).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button